Медичний порталЛікаріХарківПедіатрНаливайко Людмила Іванівна
Наливайко Людмила Іванівна

Наливайко Людмила Іванівна

Педіатр Неонатолог

Медичний центр "Радуга"
Харківська область, Харків
Медичний Центр "Радуга" вул. Пушкінська, 31
+38 (057) 706-00-84
+38 (057) 759-64-20
Сховати карту

Про лікаря

Лікар вищої категорії

Закінчила Горьковський медичний інститут ім. С.М. Кірова в 1988 р, педіатричний факультет, інтернатура з педіатрії в період з 1988 по 1989р. на базі педіатричного відділення міської дитячої клінічної лікарні м Горького №17.
З 1989 по 2006 рік - лікар-неонатолог 7-го міського клінічного пологового будинку м.Харкова, з 2006 по 2012 рік завідуюча відділенням неонатального спостереження Медичного центру акушерства, гінекології та репродуктології Міністерства Охорони Здоров'я України. Загальний медичний стаж 25 років.
З 2013 - лікар-педіатр Медичного Центру «Веселка», з жовтня 2013 - заступник директора з медичних питань.
Маю вищу кваліфікаційну категорію з неонатології, являюсь інструктором міжнародного класу з грудного вигодовування. Неодноразово брала участь у педіатричних та неонатологічних тренінгах, семінарах, конференціях, симпозіумах, конгресах і з'їздах республіканського значення, а також з міжнародною участю, проходила післядипломне навчання в ХМАПО - курси тематичного удосконалення, а також передатестаційні курси.
Мої інтереси:
люблю дітей і свою роботу, подорожі, читання, плавання, театр, люблю німецьких вівчарок, люблю свою сім'ю і близьких мені людей, з душевним задоволенням розважає домашні квіти, троянди і петунії

Відгуки про лікаря Наливайко Людмила Іванівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук