Медичний порталЛікаріКиївПсихологНабаранчук Галина Геннадіївна
Набаранчук Галина Геннадіївна

Набаранчук Галина Геннадіївна

Психолог Психотерапевт

Медичний центр "Авенпро"
Київська область, Київ
Медичний Центр "Авен Про", вул. Підвисоцького, 19
+38 (044) 221-73-71
+38 (044) 285-17-37
office@avenpro.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

В 1996 році при Українському державному університеті фізичного виховання і спорту успішно закінчила Київську школу масажу і працювала медсестрою з масажу в медичному центрі.

В 1997 році отримала вищу освіту за спеціальністю практична психологія в Міжрегіональній академії управління персоналом м. Києва.

У 1999 році закінчила Медичний інститут української асоціації народної медицини м.києва за фахом - биоэнергоинформотерапевта і успішно пройшла експертну атестацію.

У 2000 році отримала Свідоцтво підприємця і ліцензію на приватну практику масажиста, завдяки яким успішно практикувала в своєму кабінеті як масажист і биоэнергоинформотерапевт (парапсихолог) до 2004 року. Цю діяльність поєднувала з основним місцем роботи на керівній посаді в різних організаціях. Постійно поповнювала багаж отриманих знань з психології в академії самостійним вивченням понад 50 праць як сучасних психологів і психотерапевтів, так і наших несовременников, на яких заснований сьогоднішній практичний психоаналіз. Довгий час, займаючи керівну посаду і постійно працюючи в колективі, крім робочих завдань, доводилося постійно допомагати людям вирішувати їхні особисті проблеми у психологічному сприйнятті ними навколишнього соціуму. Саме ця діяльність і наштовхнула мене на бажання продовжити приватну практику, як основний вид діяльності і відкрити кабінет психоаналітика.

З 2008 року маю свою постійну практику психоаналітика. Пишу статті про сучасні проблеми особистісного характеру Киян, які стали ще більш актуальними з моменту входження України в зону фінансової та економічної кризи, з політичними змінами в країні. Закінчую написання езотеричного роману про наших сучасників, виявляючи їх психоемоційний стан, поряд з подіями в їхньому реальному житті.

Відгуки про лікаря Набаранчук Галина Геннадіївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук