Медичний порталЛікаріЗапоріжжяСтоматологМосейко Олександр Олексійович
Мосейко Олександр Олексійович

Мосейко Олександр Олексійович

Стоматолог

Стоматологічна клініка "Вітадент"
Запорізька область, Запоріжжя
Стоматологічна клініка "Вітадент", вул. Анголенко, 14 В
+38 (0612) 213-86-68,
+38 (0612) 764-42-61
Сховати карту

Про лікаря

Кандидат медичних наук Заслужений лікар України
У 1969 р. закінчив медичне училище в місті Запоріжжя, отримав диплом зубного техніка з відзнакою.
У 1975 р. закінчив Полтавську медичну академію. Після отримання диплома, лікаря - стоматолога, працює в щелепно - лицьовому відділенні міста Запоріжжя. З 1987 р. обіймає посаду завідувача щелепно-лицьового відділення. Має вищу кваліфікаційну категорію. З 2003 р. працює асистентом кафедри стоматології ЗМАПО. У 2005 році захистив кандидатську дисертацію з дентальної імплантології. З 2007 р. займає посаду доцента кафедри стоматології ЗМАПО.
У 1989 р. нагороджений значком "Відмінник охорони здоров'я". У 1995 р. присвоєно звання "Заслужений лікар України". У 2002 р. нагороджений дипломом "Золота Фортуна" в номінації: "За Впровадження новітніх технологій у вітчізняній стоматології"
За час своєї діяльності опублікував 45 друкованих робіт з косметичної, пластичної хірургії та дентальної імплантології. Має 10 патентів на винахід.
Ключовими його роботами є; методики формування преддверья порожнини рота при хейлопластика, усунення прогенії методом площинний остеотомії із збереженням судинно-нервових пучків нижньої щелепи, розроблена ендоосальная різьбова частина дентального імплантату конусоподібної форми.
Є одним з розробників вітчизняних імплантатів системи "VITAPLANT".

Відгуки про лікаря Мосейко Олександр Олексійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук