Медичний порталЛікаріХарківВетеринарМорозенко Дмитро Володимирович
Морозенко Дмитро Володимирович

Морозенко Дмитро Володимирович

Ветеринар

Ветеринарна клініка "Пес+Кіт"
Харківська область, Харків
Ветеринарна клініка "Пес+Кіт", вул.Новопрудна, 9-Б
+38 (057) 751-32-42,
+38 (057) 343-68-22
dogcatvet@yandex.ru
Сховати карту

Про лікаря

Народився в 1982 році в м. Миколаєві , де закінчив школу й економічний ліцей. Присвятити себе ветеринарну медицину вирішив не випадково , хоча , треба сказати , прийняття цього рішення було не зовсім стандартним: зазвичай ще в дитинстві майбутні лікарі заводять домашніх тварин , мріючи стати ветеринаром і допомагати хворим собачки і кішечки . У мене ж рішення було викликано бажанням дізнатися , як функціонує живий організм , вивчити закономірності розвитку хвороб , об'єднавши фундаментальні знання про біології тварин з питаннями практичної медицини. На вибір професії вплинули також сімейні традиції: серед близьких родичів по батькові були ветеринарні лікарі.

У 2000 році я переїхав до м. Харків і вступив на факультет ветеринарної медицини Харківської державної зооветеринарної академії , який з відзнакою закінчив у 2005 році, отримавши кваліфікацію лікаря ветеринарної медицини. У вересні 2005 року поступив на роботу в клініку ветеринарної медицини " ПЕС + КІТ " . Спочатку працював асистентом , з 2007 - ветеринарним лікарем загальної практики , отримавши право самостійного прийому пацієнтів. Успішно поєднував ветеринарну практику та наукову роботу: з 2005 по 2008 рік навчався в аспірантурі при кафедрі діагностики та клінічної біохімії Харківської державної зооветеринарної академії .

У 2008 році захистив кандидатську дисертацію на тему " Хронічна ниркова недостатність домашніх кішок (патогенез , діагностика та лікування) " , отримавши науковий ступінь кандидата ветеринарних наук за спеціальністю " Діагностика та терапія тварин" .

На мою думку , ветеринарний лікар повинен бути фахівцем всебічно розвиненим і глибоко розбиратися в закономірностях розвитку захворювань , розвивати в собі інтуїтивні якості , постійно поповнювати свій багаж знань . Дуже важливими елементами своєї роботи вважаю читання і аналіз сучасної професійної літератури , написання власних навчальних посібників з ветеринарії собак і кішок для студентів та молодих лікарів , розробку і впровадження в практику діагностичних алгоритмів і схем лікування тварин , і, звичайно , докладний і розгорнуте консультування власників моїх пацієнтів.

Сфера моїх професійних інтересів - нефрологія , урологія , гастроентерологія , лабораторна діагностика внутрішніх хвороб. Є автором більше 60 наукових робіт з питань діагностики та лікування захворювань травної , дихальної та сечовидільної системи собак і кішок.

Відгуки про лікаря Морозенко Дмитро Володимирович

Алена

10.04.2014 в 01:12

Ужаснейший доктор!!! Остерегайтесь его!!! Берегите своих любимцев! Если Вы желаете им выздоровления, обходите этого доктора стороной!

Жанна

21.05.2014 в 00:30

Шарлатан, каких мало! Ничего общего с ветеринаром! Зато хорошо научился выкладывать в интернете чужие работы в переводе, выдавая за свои. Надежнее лечить животных у продавщиц хлебных киосков, чем у такого \"врача\"!

Дмитрий

10.06.2014 в 18:12

Шарлатан, неуч и ужаснейший доктор!!! Чужие работы за свои постоянно выкладывает в интернете. А еще врет на приеме прямо в глаза, высказывая глупые и необоснованные диагнозы!!! Об анализах этот врач не имеет понятия, все диагнозы ставит исключительно на глаз, ничего не объясняет. И лечить не умеет. Я, друзья, тоже так могу писать, если на заказ - сколько угодно. Обращайтесь. Д.М.

Лариса

26.01.2015 в 11:51

Такое впечатление, что комментарии писались на заказ(((. Обращались много раз к Дмитрию Владимировичу со своими питомцами, всегда получали квалифицированную помощь, консультации.

Лариса

26.01.2015 в 11:51

Такое впечатление, что комментарии писались на заказ(((. Обращались много раз к Дмитрию Владимировичу со своими питомцами, всегда получали квалифицированную помощь, консультации.

Додати відгук