Медичний порталЛікаріХарківНеврологмороз Марина Ігорівна
мороз Марина Ігорівна

мороз Марина Ігорівна

Невролог

Центральна клінічна лікарня ГП "Укрзалізниця"
Харківська область, Харків
Центральна клінічна лікарня ДП "Укрзалізниця", пер. Балакірєва, д. 5
+38 (057) 349-44-26
maryna.i.moroz@gmail.com
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила Харківський Державний Медичний Університет у 2002 році. Інтернатура на кафедрі нервових хвороб ХДМУ на базі Харківської ОКБ (2003 рік). Також у 2003 році-курс спеціалізації з функціональної діагностики на кафедрі кардіології та функціональної діагностики ХМАПО. З 2003 року-лікар-невропатолог і лікар функціональної діагностики Центральної клінічної лікарні.

У 2006 році-курс спеціалізації з лікувальної фізкультури на базі кафедри ЛФК та ​​спортивної медицини ХМАПО.

Сертифікати лікаря-невропатолога і лікаря з функціональної діагностики 2 кваліфікаційної категорії. Сертифікат GСP (правові та законодавчі основи до проведення клінічних випробувань).

Має сертифікати з використання діагностичних шкал в неврології: EDSS - Університетської лікарні м. Базель, Швейцарія, MSFC - клініки Клівленда США. У 2002 і 2003 роках - учасник "Школи молодих неврологів" на базі Інституту неврології, психіатрії та наркології АМН України. З 2007 року бере участь у клінічних дослідженнях.

Має 2 друковані роботи.

Член Харківського товариства невропатологів.

Професійне партнерство з фахівцями Дорожньої клінічної лікарні ст. Харків, Інституту загальної та невідкладної хірургії АМН України, Інституту неврології, психіатрії та наркології АМН України, Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова АМН України, Харківської та Дніпропетровської ОКБ

Відгуки про лікаря мороз Марина Ігорівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук