Медичний порталЛікаріКиївХірургМішалов Володимир Григорович
Мішалов Володимир Григорович

Мішалов Володимир Григорович

Хірург Судинний хірург

Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ"
Київська область, Київ
Головний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ", вул. Госпітальна, 18
+38 (044) 529-70-95
+38 (044) 521-84-62
+38 (044) 521-82-69
Сховати карту

Про лікаря

завідуючий кафедри доктор медичних наук, професор. лікар-хірург вищої категорії, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, нагороджений дипломами АН і АМН України за цикл наукових праць, почесними грамотами АМН та подяками Київського міського голови. У 2000 р. В. Г. Мішалову присвоєно Почесне звання «Заслужений лікар України», нагороджений медаллю «В пам'ять 1500-ліття Киева».
Практичну діяльність розпочав у 1978 р., після закінчення лікувального факультету Київського медичного інституту лікарем-хірургом клінічної лікарні № 23. З 1982 по 1998 рр. працював у Київському інституті клінічної та експериментальної хірургії МОЗ України. У 1984 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за темою «Експериментально-клінічне вивчення атравматичного мікрохірургічного шовного матеріалу «металотравм». 3 1986 р. — старший науковий співробітник, з 1987-го — завідувач відділення серцево-судинної хірургії і тромбоемболії легеневої артерії. У 1997 р. В. Г. Мішалов захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за темою «Хірургічне лікування ішемічної хвороби серця в сполученні з атеросклеротичним ураженням інших судинних басейнів». З1998 року завідувач кафедри госпітальної хірургії з курсом грудної та судинної хірургії. 2000р – 2006р -проректор з лікувальної роботи.
Професор В. Г. Мішалов — науковий керівник міського центру хірургії на базі ОКЛ м. Києва. В. Г. Мішалов — провідний спеціаліст в Україні з лікування поширеного атеросклерозу і тромбоемболії легеневої артерії, він щорічно власноруч виконує 400 оперативних втручань. Автор 16 монографій, 52 винаходів, 465 наукових статей. Під його редакцією вийшла збірка «Лекції з госпітальної хірургії» у 3 томах (друге видання — у 2007 р.), він є співавтором підручника «Хірургія» у 3 томах (2006-2007 pp.). Під його керівництвом захищено 11 кандидатських і 3 докторські дисертації. Він є членом апробаційної ради «Загальні питання хірургії», членом ЦМК з хірургічних дисциплін при Національному медичному університеті, членом Вченої ради НМУ 3-го медичного факультету, а також спеціалізованої Вченої ради із захисту докторських дисертацій при Інституті серцево-судинної хірургії АМН України та НКМАПО, член колегії міського відділу охорони здоров'я та соціального захисту населення, член редколегії 5 медичних журналів, шеф-редактор журналу «Серце і судини», редактор журналу «Хірургія України». Член Європейської асоціації хірургів, асоціації торакальних хірургів, член правління Європейської асоціації судинних хірургів. Консул Європейського товариства судинних хірургів в Україні. Головний судинний хірург МОЗ України.
Приймає участь в міжнародних конференціях.

Відгуки про лікаря Мішалов Володимир Григорович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук