Медичний порталЛікаріЛуцькПедіатрМиронюк Сергій Юрійович
Миронюк Сергій Юрійович

Миронюк Сергій Юрійович

Педіатр Гематолог

Волинська обласна дитяча клінічна лікарня
Волинська, Луцьк
пр-т Відродження, 30
+38(0332)71-28-51,
+38(0332)25-61-71
vodtmo2@gmail.com
Сховати карту

Про лікаря

ЛІКАР-ПЕДІАТР, ДИТЯЧИЙ ГЕМАТОЛОГ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ КАТЕГОРІЇ.

 

З 2004 по 2014 рік завідував  Педіатричним відділенням № 3 Волинської Обласної дитячої клінічної лікарні.

 

У відділенні педіатрії працюють лікарі по спеціальностях:

 

  • гематолог;

  • імунолог;

  • нефролог;

  • психолог.

 

На базі відділення працює обласний дитячий онкогематологічний центр, обладнаний на виконання заходів, затверджених Державною програмою "Дитяча онкологія на 2006-2010 роки" з метою впровадження сучасних методів діагностики та лікування онкогематологічних захворювань у дітей Волинської області.

 

Центр надає висококваліфіковану стаціонарну медичну допомогу ІІІ рівня дітям із захворюваннями крові та кровотворної системи, нирок, важкими імунними розладами та із злоякісними новоутворами згідно сучасних протоколів та стандартів лікування.

У центрі функціонує імунологічна лабораторія для удосконалення процесів діагностики та покращення якості контролю за хіміотерапією.

 

 

У відділенні проводиться активна діагностика за допомогою сучасних методик та обладнання таких захворювань і станів: лімфаденіти та лімфаденопатії, субфебрилітет невиясненої етіології, лейкемоїдні реакції, порушення згортання крові, тривалі носові кровотечі. анемії різноманітного походження, геморагічні діатези, злоякісні захворювання та стани, що передують їм, енурези різноманітного походження, порушення сечовипускання, імунні, токсико-алергічні, запальні захворювання, тяжкі імунологічні розлади.

 

Лікарі відділення постійно підвищують свій кваліфікаційний рівень на курсах підвищення кваліфікації в містах Київ та Львів, курсах стажування на робочому місці в Українських профільних центрах та приймають участь в національних та міжнародних симпозіумах та семінарах.

Відгуки про лікаря Миронюк Сергій Юрійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук