Медичний порталЛікаріДніпропетровськСпеціаліст УЗДМихайлець Світлана Володимирівна
Михайлець Світлана Володимирівна

Михайлець Світлана Володимирівна

Спеціаліст УЗД

Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
Клініка "Довіра", вул. Леніна, 2-Д
+38 (056) 736-98-98

Про лікаря

Вища кваліфікаційна категорія. Член Української асоціації фахівців ультразвукової діагностики

Спеціалізація: пренатальна діагностика (акушерські скрининги), допплерометрические дослідження в акушерстві та гінекології, УЗ - дослідження органів малого тазу, черевної порожнини, нирок, молочної та щитовидної залоз.

За 23 роки практики, додаткового ліцензійного навчання та участі в міжнародних конференціях, доктор сфокусувала свою увагу і професійні можливості на вагітних. Виняток вад розвитку плоду, своєчасне діагностування загроз здоровому протіканню вагітності, і що важливо, оточити вагітних належною турботою - ось головні завдання, які ставитиме перед собою доктор.

Говорячи про головні риси, Світлана Михайлець, як кваліфікованого доктора, слід відзначити її нескінченне бажання допомогти своїм пацієнтам. Відображення даного бажання, кожен зможе побачити і відчути на собі в процесі проведення прийому. Приходячи на обстеження, пацієнт отримує консультацію, яка включає в себе роз'яснення укладення УЗД і перші, але найважливіші, поради правильності подальшого лікування. Для пацієнта - це психологічна потреба, а для доктора - це взаємодія з пацієнтом на основі створення атмосфери розуміння.

Відгуки про лікаря Михайлець Світлана Володимирівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук