Медичний порталЛікаріКиївАкушерМельник Оксана Василівна
Мельник Оксана Василівна

Мельник Оксана Василівна

Акушер Гінеколог

Міський пологовий будинок № 2
Київська область, Київ
Міський пологовий будинок №2 вул. Мостицька 11
+38 (044) 530-06-31
women-doctor@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук з багаторічним досвідом в сфері акушерства і гінекології. Працюю я асистентом кафедри акушерства, гінекології та медицини плода на базі Київського міського пологового будинку №2 Подільського району

1996 - закінчила Національний медичний Університет імені О.О.Богомольця
1998 - інтернатура за спеціальністю акушерство і гінекологія
1999 - аспірантура і захист кандидатської дисертації «Профілактика внутрішньоутробної інфекції при допологовому відійшли навколоплідних вод на тлі недоношеної вагітності» Ступінь кандидата мед.наук.
1999-2001 - клінічна ординатура за спеціальністю акушерство і гінекологія
2007 - вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю акушерство і гінекологія

Друкованих робіт: 7

Стажування:

Медичний коледж колумбійського Університету - Зальцбург, Австрія - перинатологія, 2001 рік.
Королівський медичний коледж - Лондон, Великобританія - кольпоскопія, просунутий рівень, 2008 рік.
Інститут молекулярної генетики - Берлін, Німеччина - пренатальна діагностика вроджених вад розвитку, 2010 рік
 
Народження дитини на світ - це унікальна подія для кожної сім'ї і я рада, що обрала професію лікаря акушера-гінеколога, оскільки кожен раз маю можливість стикнутися з ледь що з'явилася на світ особистістю. Моя робота - це те, що приносить мені задоволення і радує серце. Коли я бачу сльози щастя на очах щойно народила мами, я відчуваю захоплення і гордість за неї і малюка, адже вони обидва пройшли складний шлях завдовжки в 9 місяців і впоралися з непростим випробуванням - пологами. Я знаю всі ці нюанси не з чуток, адже сама народила і виховую трьох дітей. Напевно найкраще про мене скажуть відгуки жінок, у яких мені пощастило приймати пологи, але, зізнаюся, завжди дуже приємно чути про те, що я - хороший акушер-гінеколог. Адже випадки бувають різні, а успішні і легкі пологи залежать від налагоджених дій одного альянсу: лікар акушер-гінеколог і майбутня мама.

Якщо ви готуєтеся стати мамою і цікавитеся пошуком пологового будинку в Києві, в якому плануєте народжувати, рекомендую вам набрати в рядку пошукових систем ключове словосполучення «гінеколог київ» або ж спробувати задати питання акушеру в інтернеті і вибрати того акушера, який буде вам до душі. 

Не варто також забувати про те, що, в цілях профілактики гінекологічних захворювань потрібно проходити плановий огляд у гінеколога регулярно, не рідше ніж один раз на шість місяців. Якщо буде потрібно, ви можете прийти до мене на прийом, і ми разом вирішимо ваші проблеми.

Відгуки про лікаря Мельник Оксана Василівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук