Медичний порталЛікаріХарківРадіологМедвідь Олена Петрівна
Медвідь Олена Петрівна

Медвідь Олена Петрівна

Радіолог

Центральна клінічна лікарня ГП "Укрзалізниця"
Харківська область, Харків
Центральна клінічна лікарня ДП "Укрзалізниця", пер. Балакірєва, д. 5
+38 (057) 349-44-83

medvid_e@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

Зав. відділенням інтервенційної радіології. Лікар 1 кваліфікаційної категорії

Закінчила Харківський медичний інститут у 2001 році. Пройшла інтернатуру за спеціальністю "Рентгенологія" на кафедрі "Променева діагностика і терапія" ХМАПО. З 2004 року лікар ендоваскулярний хірург відділення інтервенційної радіології Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці". У 2006 році пройшла курси спеціалізації з кардіології на базі ХМАПО. У 2007 році призначена завідуючою відділення інтервенційної радіології.

У 2007-2010 р.р. брала участь у щорічних міжнародних семінарах з інтервенційної хірургії, що проводяться на Україні, а також у Гамбурзі, Римі, Барселоне.Імеет сертифікати GSP (правові та законодавчі основи до проведення клінічних випробувань)

Має 5 друкованих робіт у співавторстві з співробітниками кафедри кардіології та функціональної діагностики ХМАПО, кафедри променевої діагностики і терапії ХМАПО, лікарями-кардіологами ЦКБ "Укрзалізниці". Нагороджена цінним подарунком від Державної адміністрації залізничного транспорту України.

Професійні інтереси

  • - Ендоваскулярне лікування (балонна ангіопластика, стентування) при хронічної ішемічної хвороби серця і гострому інфаркті міокарда;
  • - Ангиографічна діагностика та ендоваскулярне лікування вазоренальної гіпертензії;
  • - Ангиографічна діагностика та ендоваскулярне лікування стенозуючих захворювань периферичних судин;
  • - Ангиографічна діагностика патології судин головного мозку з надмірною, патологічним кровотоком: аневризм, артеріовенозних мальформацій; діагностика та лікування стенозуючих захворювань судин головного мозку - каротидне стентування;
  • - Участь у міжнародних багатоцентрових клінічних дослідженнях;

Професійне партнерство з фахівцями Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. акад. Амосова М.М., Інститут кардіології АМН України ім. акад. Стражеска Н.Д., Інституту невідкладної хірургії АМН України, Інституту терапії АМН України ім. акад. Малої Л.Т., Інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова.

Відгуки про лікаря Медвідь Олена Петрівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук