Медичний порталЛікаріКиївПсихіатрМатюха Олександр Віталійович
Матюха Олександр Віталійович

Матюха Олександр Віталійович

Психіатр Психотерапевт

Медичний центр "Healthy&Happy"
Київська область, Київ
Медичний центр Healthy & Happy, вул. Саксаганського, 39А
Стаж роботи:
35 років
+38 (044) 501 02 03
info@hh.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-психіатр вищої категорії, психотерапевт

Консультант з питань психічного здоров'я, кандидат медичних наук, полковник медичної служби у відставці. Закінчив з відзнакою Київський медичний інститут в 1982 році, потім клінічну ординатуру (м. Київ, 1984) та заочну аспірантуру (м. Київ, 1988) з психіатрії. Отримав 5-річне заочну освіту в області психоаналізу (Бонн-Київ, 2002). Працював на всіх посадових щаблях від лікаря-ординатора психіатричної лікарні та дільничного лікаря-психіатра психоневрологічного диспансеру до начальника експертно-психологічної служби, головного позаштатного психіатра Військово-медичного управління СБ України. Має досвід роботи в МОЗ, МВС та СБ України, а також досвід лекторської педагогічної роботи в Україні в рамках підвищення кваліфікації лікарів загального профілю, неврологів і психіатрів з питань діагностики та лікування психічних розладів.

Загальний досвід роботи в психіатрії - 30 років, в професійному психологічному відборі - 27 років і в психоаналітичному консультуванні - 15 років.

Пріоритетні напрями - діагностика і лікування психічних розладів, підбір оптимальної терапії в залежності від стану пацієнта, робота зі станами всіх ступенів тяжкості, лікування коморбідних психічних захворювань, проведення псіхообразовательних програм для хворих та їхніх родичів, недирективна психотерапія, когнітивно-поведінкова терапія, сугестивна (в тому числі гіпноз) терапія, аналітично орієнтована психотерапія, групова аналітична терапія, EMDR-терапія. Проведення професійного відбору (тестування кандидатів на роботу, складання психограмм і професіограм, робота на поліграфі (науково-педагогічна та практична діяльність)).

Кандидат медичних наук (дисертація по психіатрії у ВНДІ загальної та судової психіатрії ім. В.П. Сербського - 1990 рік).

 

Відгуки про лікаря Матюха Олександр Віталійович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук