Медичний порталЛікаріКиївПсихологМатреніцкій Владислав Леонтійович
Матреніцкій Владислав Леонтійович

Матреніцкій Владислав Леонтійович

Психолог Народна і нетрадиційна медицина

Центр інтегрального зцілення "ІНІС"
Київська область, Київ
Центр інтегрального зцілення "ІНІС", вул. Михайлівська 24-у, офіс 42
Сховати карту

Про лікаря

лікар, кандидат медичних наук. Закінчив Одеський медичний інститут в 1986 р. за фахом загальна терапія.
Працював дільничним терапевтом у Києві.
З другого курсу інституту Владислав почав співпрацю з інститутом мозку АН СРСР у Ленінграді, а з в четвертого курсу - з інститутом геронтології АМН СРСР у Києві. Написана ним на шостому курсі наукова робота публікується в провідному журналі "Доповіді академії наук СРСР", а Владислав запрошується до аспірантури керівником радянської геронтологічної школи, академіком В.В.Фролькіс.
Однак після захисту дисертації Владислав усвідомив, що таємниці життя, хвороб, старіння і смерті лежать не в площині фізичного буття, і почав свій духовний пошук. Він вивчає герметичну алхімію, відвідує суфійських вчителів у Туреччині і на Кіпрі, вивчає буддизм в школах Дзогчен і Ньігма. За розвиток духовно-оздоровчої системи цигун в Україні він удостоєний почесного членства у Міжнародній науковій асоціації Цигун (м. Сіань, КНР). У 1991 р. Владислав спільно з дружиною заснував центр розвитку "Сангам" (один з перших в Україні), а в 2001 р. створив портал ресурсів розвитку людини АУМ (www.aum.kiev.ua). Областю його інтересів і досліджень був вплив звуку на здоров'я і духовний розвиток, у зв'язку з чим в 1994 р. він запрошений в міжнародний науково-медична спільнота SCIMEDNET (Лондон). З 2001 р. Владислав вивчає цілющі техніки сибірських шаманів, і в результаті в 2007 р. спільно зі своїм вчителем створює духовно-оздоровчу систему "Звук Сонця", що викликала великий інтерес на Заході.
Результати своїх досліджень Владислав представляв на Всесвітньому трансперсональної конгресі в Москві (2010 р.) і трьох конференціях трансперсональної психології в Швейцарії, Румунії та Болгарії (2010-2011), і, як результат, він запрошується у співзасновники Європейської асоціації трансперсональної психології ETPA.
Одночасно Владислав вивчає сучасні технології інформаційної медицини, намагаючись об'єднати давнє і сучасне знання, в результаті чого і створена представляється тут унікальна система інтегрального зцілення, яка вже пройшла апробацію в країнах Європи та підтвердила свою ефективність

Відгуки про лікаря Матреніцкій Владислав Леонтійович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук