Медичний порталЛікаріКиївАнестезіологМатяш Віктор Іванович
Матяш Віктор Іванович

Матяш Віктор Іванович

Анестезіолог Інфекціоніст

Київська область, Київ
Науковий центр "ІВТ", вул. І. Мазепи, 23
(044) 280-00-26
(044) 585-13-41
(044) 585-13-42
(044) 280-00-26

Про лікаря

Доктор медичних наук, старший науковий співробітник, керівник відділу анестезіології та детоксикації ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України ».

Володіє всіма сучасними методами терапії і клінічної діагностікі.Постоянно надає консультативну допомогу фахівцям різних регіонів України з питань терапії тяжких пацієнтів з нейроінфекціями, вірусного гепатиту, зоонозних інфекцій.

Висококваліфікований фахівець в анестезіології, інфектології та гепатології.
У 1981 році закінчив лікувальний факультет Київського медичного інституту ім. О.О. Богомольця.
З 1987 року працює в ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського АМН України ».
У 1992р. захистив кандидатську дисертацію.
У 2001р. став доктором медичних наук.
 
 
Під його керівництвом розробляється новий перспективний напрямок - екстракорпоральна фармакокорекції і гемокорекції екстремальних станів у гематології та нейроінфектологіі. Вдосконалюються методики лікувального плазмаферезу, лазеротерапії, електрохімічної детоксикації крові, гемосорбції, плазмасорбціі, гемоксігенація і кріопреціпітаціі. Під його керівництвом проходять клінічні дослідження, розробляються і удосконалюються схеми терапії пацієнтів.
Входить до складу Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України.
На посаді завідувача відділення мобільного госпіталю брав участь у ліквідації спалахів інфекційних хвороб в Туреччині (1999р.), Індії (2001р.).
Нагороджений почесними грамотами Міністерства охорони здоров'я і МНС України, почесною відзнакою МНС України «За відвагу в надзвичайної ситуації».

Відгуки про лікаря Матяш Віктор Іванович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук