Медичний порталЛікаріКиївОфтальмолог (окуліст)Мартиненко Анатолій Борисович
Мартиненко Анатолій Борисович

Мартиненко Анатолій Борисович

Офтальмолог (окуліст) Хірург

Київський центр терапії та мікрохірургії ока
Київська область, Київ
Київський центр терапії та мікрохірургії ока, бул. Перова, 26-Б
Стаж роботи:
21 рік
+38 (044) 542-12-12
Сховати карту

Про лікаря

Ведучий офтальмохірург, лікар-офтальмолог вищої категорії
Виконав понад 15 000 операцій.
Член Європейського та Американського товариств катарактальних і рефракційних хірургів.
Основні напрямки: хірургія катаракти та глаукоми.

У 1995 році закінчив Тернопільський медичний інститут, спеціальність: лікувальна справа. Пройшов інтернатуру за спеціальністю: офтальмологія.

З 1999 року був зарахований на посаду лікаря-офтальмолога з надання невідкладної допомоги очного відділення Житомирської обласної лікарні ім. А. Ф. Гербачевського, в тому ж році був переведений на посаду лікаря-офтальмолога відділення мікрохірургії ока.

З 2005 року присвоєна вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю: офтальмологія; один з провідних хірургів центру мікрохірургії ока Житомирської обласної лікарні ім. А. Ф. Гербачевського.

З 2009 року є одночасно провідним мікрохірургії офтальмологічних відділень Бердичівської і Коростенської лікарень Житомирської області. З 2002 року поєднує роботу в державних установах та приватних медичних клініках як оперує мікрохірургії («Центр терапії та мікрохірургії ока» в Донецьку, «Центр мікрохірургії та терапії ока» в Києві, клініка «Медівіт» у Тернополі тощо)

З 2011 року - головний лікар приватного підприємства «Клініка Зір»; один із найбільш кваліфікованих мікрохірургів України. Рівень його професійної діяльності високо оцінений найбільш досвідченими колегами та представниками фірм офтальмологічного обладнання, роботу яких він представляє як фахівець.

Незважаючи на великий обсяг практичної діяльності, Анатолій Борисович Мартиненко продовжує наполегливо працювати над своїм професійним зростанням:

У 1998 році на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика пройшов навчання новітньою методикою видалення катаракти шляхом факоемульсифікації з імплантацією гнучкого кришталика.

З 2000 року на базі відділення мікрохірургії ока одним з перших в Україні почав видалення катаракти на рівні сучасних світових стандартів з використанням методу факоемульсифікації.

У 2002 році удосконалював професійні навички з видалення катаракти шляхом факоемульсифікації на базі ГУ МНТК «Мікрохірургія ока», Санкт-Петербург, Росія.

Віртуозно володіє навичками роботи на всій сучасній апаратурі, представленої в Україні такими компаніями, як Bausch & Lomb Millenium, Stellaris; Alcon Infiniti, Legacy, Laureat, Accurus; AMO Compact і Ortly. Постійний учасник регіональних та зарубіжних конференцій, симпозіумів, з'їздів офтальмологів.

Виконує значну кількість операцій з видалення вторинної плівковою катаракти з допомогою YAG-лазера.

Починаючи з 2005 року, є дійсним членом Європейської асоціації катарактальних і рефракційних мікрохірургів ESCRS (European Society of Cataract and Refractive Surgeons) і щорічно відвідує її зібрання. (1998 м. Прага, 2005 р., Париж, 2006 р., Лондон, 2007 Стокгольм, 2008 Лісабон, 2009 р. Барселона, 2010 р. Париж, 2011 р. Відень, 2012 Мілан).

У 2006 році презентував свою хірургічну діяльність в режимі реального часу під час конференції Bausch & Lomb «Жива хірургія» за участю кращих мікрохірургів України і зарубіжних фахівців.

З 2010 року є членом і бере участь у зборах Американської асоціації катарактальних і рефракційних мікрохірургів ASCRS (American Society of Cataract and Refractive Surgeons) (2010 р. Бостон, 2012 Чикаго).

У 2010 році опанував навичками проведення витреоретинальной хірургії на базі ФДМ МНТК «Мікрохірургія ока», Москва, Росія, і ввів її в регламент роботи центру мікрохірургії ока Житомирської обласної лікарні ім. А. Ф. Гербачевського.

Є здобувачем наукового ступеня кандидата медичних наук на базі ХМАПО. Автор двох патентів на корисні моделі та більше 10 раціоналізаторських пропозицій в офтальмології. Опублікував ряд статей і наукових доповідей («Філатовська читання», Одеса - 2009; «Сучасні методи діагностики та лікування в офтальмології», Харків - 2008; «Сучасні аспекти клініки, діагностики та лікування очних хвороб», Одеса - 2008; «Український медичний альманах »Том 10, № 6, Луганськ - 2007;« Офтальмологічний журнал »№ 6, Одеса - 2007;« Всеукраїнська наукова конференція «Фармакотерапія в офтальмології», Харків - 2007).

Відгуки про лікаря Мартиненко Анатолій Борисович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук