Медичний порталЛікаріКиївПсихологМалярова Наталія
Малярова Наталія

Малярова Наталія

Психолог

Центр сімейної психології "Шлях до СЕБЕ"
Київська область, Київ
Центр сімейної психології "Шлях до СЕБЕ", проспект Ю. Гагаріна, буд.18
+38 (044) 332-95-78
info@psyholog.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Засновник і директор центру сімейної психології "Шлях до себе». Тілесно-орієнтована психолог (ТОП), Терапевт Божественного Вирівнювання Тела.Наталья Малярова
Сертифікована: з психотерапії та холодинаміку на базі Інституту інтегративної психології, з тілесно-орієнтованої психотерапії і психосоматики. Отримала кваліфікацію біоенерготерапевта при АНУ. Парапсихолог, езотерик, біоенерготерапевт, майстер біолокації, Майстер Кундаліні Рейкі, Терапевт Божественного Вирівнювання Тіла, в REIKI з 2000 р. (зцілення руками з присутнім людиною, а так само на відстані), народний цілитель. Зцілення молитвою.
Досвід роботи більше 20-ти років. Активно працює в області езотеричної психології, нетрадиційної цілющої практики, Reiki, Холодинаміка, трансперсональної психології, тілесно-орієнтованої психології, а так само рішення кармічних проблем, зняття енергетичного впливу негативних ситуацій у минулому на сьогоднішнє життя; працює з негативними звичками; стрес, депресія ... Чистка тонких планів житлових приміщень. У роботі також застосовує стародавні духовні практики, Reiki, власні розробки. Тренер (ведуча серії тренінгів з особистісного росту, з розвитку здібностей особистості і включенню внутрішніх резервів), а так само проводить медитації, семінари, майстер - класи.

Відгуки про лікаря Малярова Наталія

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук