Медичний порталЛікаріЛуганськПсихологМальцева Ірина Володимирівна
Мальцева Ірина Володимирівна

Мальцева Ірина Володимирівна

Психолог Біолог

Центр зниження ваги Доктор Борменталь/Центр Доктора Гаврилова
Луганська область, Луганськ
Центр зниження ваги Центр Доктора Гаврилова, вул. Радянська, 92 В
+38 (0642) 35-21-51
info@normavesa.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

1965 р. народження, закінчила Кубанський державний університет (1987 р.) за фахом біолог, викладач біології і хімії.

Працювала в КНИИСХ мл. науковим співробітником лабораторії генетики.

1991 р.-закінчила аспірантуру ВНДІ рису по спеціальності "Генетика"

2004 р.-отримала дипломи "Практичний психолог", "Клінічний психолог" в РГУ, після чого постійно проводить групові тренінги нормалізації харчового поведінки (8 років)

З 2003 р. є організатором комплексної реабілітаційної програми при зниженні ваги р. Краснодарі, з 2011 р. в Центрі зниження ваги Доктора Гаврилова займає посаду генерального директора (р. Москва)

З 2011 р. є науковим співробітником лабораторії геронтології 3-го Медінституту (р. Москва), де закінчує роботу над дисертацією.

Має сертифікати за еріксонівської психотерапії(2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 рр..), сімейних розстановок за Б.Хеллингеру (2010), когнітивно-поведінкової психотерапії (2006-2009 рр..)
Є постійним учасником і доповідачем міжнародних конференцій (Амстердам, Стокгольсм, Кембридж, Вашингтон, Кейптаун, Ліон, Москва та ін) з вивчення ожиріння(2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 рр.) На останній конференції в Ліоні (травень 2012) доповідь був віднесений до категорії кращих "Hot Topic".
Має міжнародний сертифікат SCOPE (Кембридж, 2010 р.) фахівця з вивчення ожиріння, є членом IASO (Міжнародна асоціація з вивчення ожиріння)
З 2012 р. є членом IFM (Інститут функціональної медицини США), в даний час проходить навчання за фахом "Функціональна медицина" (Кейптаун, Лос-Анджелес, Нью-Йорк та ін).

Разом з Гавриловим Михайлом Олексійовичем та іншими колегами є співавтором фірмових програм зниження ваги "Стрункість і Здоров'я без ліків", "Харчова Незалежність", "Гени плюс Стрункість і Здоров'я", V. I.P.-тренінгу зниження ваги, онлайн-курсу зниження ваги, відеокурсу зниження ваги, інтернет-тренінгу зниження ваги, психофізіологічних програм "Контроль апетиту", "Безтурботність", "Розслаблення", "Здоровий сон", "Антиревность", "Оберіг".

Є автором і співавтором кількох патентів РФ "Спосіб зниження ваги", авторських свідоцтв, проводить навчальні програми для співробітників ЦДГ з різних питань нормалізації харчової поведінки, фізіологічними і генетичними особливостями зниження ваги.

Є співавтором популярних книг "Майстерня Стрункості" і "Струнка Доля" (2008 р.), а також десятки методичних посібників для фахівців і клієнтів Центру зниження ваги Доктора Гаврилова.

Є автором і співавтором багатьох наукових і науково-популярних статей.

Експерт ТБ-передач з питань зниження ваги.

Відгуки про лікаря Мальцева Ірина Володимирівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук