Медичний порталЛікаріКиївАнгіологЛущик Уляна Богданівна
Лущик Уляна Богданівна

Лущик Уляна Богданівна

Ангіолог Функціональна діагностика Радіолог

Клініка здорових судин
Київська область, Київ
Клініка здорових судин, вул. Академіка Вільямса, 4
+38 (044) 467-63-89
u.lushchyk@istyna.kiev.ua
Сховати карту

Про лікаря

Доктор медичних наук. Лауреат загальноукраїнського рейтингу професійних досягнень “Лідер України” (2004 р.) Академік Європейської академії природничих наук (2008 р.). Член Європейського товариства неврологів (ENS). Член Європейського товариства мікроциркуляції (EMS). Академік Української академії інформатики ( 2010р.)

Закінчила Тернопільський медичний інститут у 1988 році за фахом "лікувальна справа", Міжнародний Соломонів університет у 2007 році за фахом "правознавство" (медичне право), Львівський інститут менеджменту за програмою Top Executive Management  МВА. Відомий учений у галузі неврології, ангіології, радіологічної медицини, функціональної діагностики, реабілітології, медичних технологій та медичної юриспруденції. У 1994 році захистила кандидатську дисертацію, а у 1998 році – докторську дисертацію. Кандидатська дисертація за спеціальністю “неврологія” на тему “Роль дефіциту церебрального кровотоку у виборі лікувальної тактики хворих атеросклеротичною дисциркуляторною енцефалопатією”. Докторська дисертація за спеціальністю “неврологія” на тему “Значення змін артеріального та венозного кровопостачання головного мозку у виборі вазоактивних засобів для лікування осіб різного віку”

У.Б.Лущик є засновником напряму судинної ангіопсихоневрології. Важливі наукові дослідження в цій сфері ґрунтуються на запропонованому нею як науковцем принципі артеріовенозної рівноваги в судинній системі людини та математичних моделях гемодинаміки живих систем. Основні результати цих досліджень викладено в 16 монографіях, 128 статтях, а також зафіксовано у 9 патентах і 2 раціоналізаторських пропозиціях. Під керівництвом Лущик У.Б. захистили дисертації на здобуття наукового звання кандидата медичних наук троє осіб, нині вона керує роботою двох претендентів на здобуття звання кандидата медичних наук. Досягнення Лущик У.Б. відомі на міжнародному рівні, вона є активним учасником міжнародних та європейських конгресів, семінарів, дискусійних клубів.

Відгуки про лікаря Лущик Уляна Богданівна

Олеся

19.08.2014 в 12:43

Уляна Богданівна - лікар від Бога!Вона живе своєю професією, живе прагненням лікувати людей! Де ще ви бачили, щоб доктор наук, академік дуже запросто могла сама зробити укол пацієнтові!!! Її ставлення до пацієнтів, її завжди позитивний настрій підсилюють дію ліків у сотні разів!!!!

Додати відгук