Медичний порталЛікаріКиївПроктологЛуцик Андрій Петрович
Луцик Андрій Петрович

Луцик Андрій Петрович

Проктолог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua

Сховати карту

Про лікаря

У 1996 році з відзнакою закінчив Національний Медичний Університет ім. А.А. Богомольця. Відразу після закінчення університету почав працювати в українському центрі колопроктології. Загалом, пропрацювавши там протягом 11 років, я отримав безцінний досвід роботи з пацієнтами різної складності і різними патологіями.
Крім базового медичного освіти пройшов численні стажування та тренінги в провідних госпіталях світу, де освоював новітні для України технології. Так, протягом 1999-2000 років я стажувався в університеті Луї Пастера (Франція), де опанував лапароскопічним методиками у колопроктології. Згодом, продовжив стажування в інституті Телехірургія (Франція), де також вивчав і практикував малоінвазивні методики лікування проктологічних захворювань. У 2009 році пройшов курс по THD-хірургії (Україна). У 2011 році відвідав Wuerzburg University Hospital (Німеччина), де пройшов додатковий освітньо-практичний курс за фахом.
У сферу моїх професійних інтересів в першу чергу можна виділити функціональні захворювання товстої кишки і тазового дна. Крім цього регулярно практикую сучасні методики лікування геморою, онкологічних патологій в проктології.
Крім роботи люблю подорожувати, ходити в гори. Професійно займаюся дайвінгом, являюсь сертифікованим Advanced open water diver.

Відгуки про лікаря Луцик Андрій Петрович

Angelina

30.10.2013 в 00:15

Отличный квалифицированный врач. Очень довольна результатами лечения (анальная трещина и геморрой).

Кстати, доктор принимает не только в ОБериге, но и в государственной больнице.

Додати відгук