Медичний порталЛікаріКиївАкушерЛіщук Володимир Данилович
Ліщук Володимир Данилович

Ліщук Володимир Данилович

Акушер Гінеколог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
40 років
+38 (044) 390 03 03
+38 (044) 495 62 31
info@oberigclinic.com
Сховати карту

Про лікаря

заслужений лікар України
кандидат мед. наук
Керівник Центру "Здоров'я жінки"
У 1982 році закінчив Військово-медичну академію ім. С. М. Кірова (Росія, м. Санкт-Петербург). Перші кроки в професію акушера-гінеколога зробив у науковому гуртку при кафедрі акушерства та гінекології академії. Становлення лікаря акушера-гінеколога проходило на кафедрі і в клініці акушерства і гінекології академії.
З 1987 по 1989 р. - клінічна ординатура, з 1989 по 1993 р. - старший ординатор, а потім викладач кафедри акушерства і гінекології Військово-медичної академії ..
У 1993 році захистив кандидатську дисертацію "Клініко-морфологічні особливості ендометріозу яєчників у прогностичному аспекті".
З 1994 по 2009 р. - керівник клініки гінекології, Головний гінеколог МО України. За його безпосередньої участі створена система акушерсько-гінекологічної допомоги в Збройних Силах України, впроваджені традиційні й сучасні технології лікування гінекологічних хворих у практику роботи клініки. Головним принципом своєї клінічної роботи вважає індивідуальний професійний підхід у плануванні обстеження і лікування пацієнток.
Має великий досвід лікування жінок з ендометріозом, пухлинними захворюваннями, опущення і випадіння статевих органів і пов'язаних з ними ускладнень. Володіє усіма традиційними методами оперативної гінекології, сучасними методами внутрішньоматкової хірургії, лапароскопії та тазової хірургії.
Останні 5 років вів практичний курс тематичного удосконалення з лапароскопії в гінекології з лікарями акушер-гінекологами з різних регіонів України. Постійно бере участь у роботі конгресів і конференцій з акушерства та гінекології.

Відгуки про лікаря Ліщук Володимир Данилович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук