Медичний порталЛікаріКиївУрологЛисенко Микола Миколайович
Лисенко Микола Миколайович

Лисенко Микола Миколайович

Уролог Андролог

Медичний центр "Поліклініка"
Київська область, Київ
Медичний центр "Поліклініка", вул. Привокзальна, 14. Главний військово-медичний клінічний ордена Червоної Зірки центр "ГВКГ", вул. Госпітальна, 18
Стаж роботи:
15 років
+38 (044) 566-63-19
+38 (044) 566-63-31
+38 (044) 529-70-95
poli_klinik@ukr.net

Сховати карту

Про лікаря

Ординатор клініки - уролог першої категорії
Лисенко Микола Миколайович - ординатор клініки урології Головного військово-медичного клінічного центру "ГВКГ", уролог першої категорії. Стаж роботи за фахом - 11 років. 1999 році закінчив медичний факультет при Київському медичному інституті. З 1999 року проходив інтернатуру за спеціальністю "урологія" на базі Центрального госпіталю МВС України. Працював лікарем-урологом в Києво - Святошинської ЦРЛ та провідних клініках м. Києва. Проявив себе як теоретично і практично підготовлений лікар з різних розділів хірургії та урології.
Самостійно виконує операції на нирках, сечоводі, сечовому міхурі, сечівнику, зовнішніх і внутрішніх статевих органах. Постійно бере участь у лікарських конференціях, міжнародних семінарах та клінічних розборах хворих. Неодноразово проходив курси удосконалення в клініках Західної Європи. Одним з перших в Україні освоїв методику лазерної вапоризації аденоми передміхурової залози із застосуванням хірургічної системи GreenLight PV.

Відгуки про лікаря Лисенко Микола Миколайович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук