Медичний порталЛікаріКиївПсихологЛягущенко Ірина Віталіївна
Лягущенко Ірина Віталіївна

Лягущенко Ірина Віталіївна

Психолог Психотерапевт

Київська область, Київ
вул. Предславинська, 34-б
+38 (044) 517-27-14
kvartera@ukr.net

Про лікаря

 

Лягущенко Ірина Віталіївна - психолог, директор Українського відділення Російського (приватного) Інституту ініціацій Чоловіки і Жінки Василець Тетяни. Медичний приватний психолог, тренер по ініціації чоловічої та жіночої зрілості, консультування з проблем сімейних взаємин, самопізнання і страхам. Спеціалізується в психотерапії за методом символдрами, а також працює з ПТСР (посттравматичний стресовий розлад). Приватною практикою займається з 2005 року.

Освіта: У 1981 році закінчила Інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченка за спеціальністю економіст. З 2002 по 2 - 3 рік пройшла курси підвищення кваліфікації в Міжрегіональній академії управління персоналом у галузі "Позитивної психології та Психотерапії, транскультуральної сімейної психотерапії та Психосоматичної медицини". З 2003 по 2006 роки навчалася в Центрі богословських досліджень.

Сертифікати:

Сертифікат про участь у методичному семінарі "Чоловічі і жіночі архетипи в психологічному консультуванні".Сертифікат про навчання в Українському Інституті Позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту. Закінчила Вісбаденської академію післядипломного навчання. Основи консультування та коучінгу в методі Позитивної психотерапії.

Участь:

У 2009 році брала участь у майстер-класі з практичної психології та тренінгових програм "Альфа-фест". Також брала участь у майстер-класах Першого карпатського фестивалю "Альфа-фест" та Всеукраїнського фестивалю практичної психології "Альфа-фест", майстер-клас "Таємниці чоловічого і жіночого світів". У 2010 році брала участь у майстер-класі тренінг-марафону "Навчання-Якість-Моніторинг".

 

Відгуки про лікаря Лягущенко Ірина Віталіївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук