Медичний порталЛікаріХарківНеврологЛебединець Дмитро Володимирович
Лебединець Дмитро Володимирович

Лебединець Дмитро Володимирович

Невролог

Центральна клінічна лікарня ГП "Укрзалізниця"
Харківська область, Харків
Центральна клінічна лікарня ДП "Укрзалізниця", пер. Балакірєва, д. 5
+38 (057) 349-43-21lebedinets@gmail.com
Сховати карту

Про лікаря

Кандидат медичних наук

У 2004 р. закінчив Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна за спеціальністю «Лікувальна справа». З 2004 р. по 2005 р. навчався в інтернатурі на базі кафедри невропатології та нейрохірургії Харківської медичної академії післядипломної освіти за спеціальністю "Неврологія". З 2005 р. - лікар-невропатолог Центральної клінічної лікарні Укрзалізниці.

У 2005 р. присвоєна кваліфікаційна ступінь "Магістр медицини". З 2005 р. по 2008 р. навчався в аспірантурі в Інституті проблем кріобіології і кріомедицини НАН України. З 2008 р. - молодший науковий співробітник відділу кріопатофізіологіі ІПКіК НАН України.

У 2011 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Корекція нейроіммунних взаємодій консервованими продуктами фетоплацентарного комплексу в умовах розвитку експериментального ішемічного інсульту".

Має сертифікати GCP (Належна клінічна практика) Державного фармакологічного центру МОЗ України (24-25.03.2006) та Центральної комісії з питань етики МОЗ України (16.04.2009).

Має сертифікати з використання діагностичних шкал в неврології: EDSS - Університетської лікарні м. Базель, Швейцарія, MSFC - клініки Клівленда США.

Є членом Української асоціації боротьби з інсультом, Асоціації лікарів залізничного транспорту України, Американської асоціації інсульту.

З 2004 р. бере участь у міжнародних клінічних дослідженнях.

Відгуки про лікаря Лебединець Дмитро Володимирович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук