Медичний порталЛікаріКременчукОртопед-травматологЛаврук Олександр Васильович
Лаврук Олександр Васильович

Лаврук Олександр Васильович

Ортопед-травматолог

Медичний центр "Віком"
Полтавська область, Кременчук
Медичний центр "Віком", вул. Першотравнева, 43А
Стаж роботи:
38 років
+38 (05366) 2-90-37
+38 (05366) 2-51-63
Сховати карту

Про лікаря

Лікар ортопед- травматолог дитячий ,

Маю 1 категорію з ортопедії - травматології . Весь мій практичний лікарський досвід і науковий інтерес зосереджені в дитячої ортопедії .

Сформовані за останні десятиліття ситуація в екології , харчуванні дітей , умов навчання в школі і життя дітей привели до значного зростання захворювань опорно - рухового апарату у дітей з тенденцією до постійного їх збільшення.

Грунтуючись на багаторічному досвіді роботи можна зробити висновки , що чим раніше виявлено захворювання опорно - рухового апарату у дітей , тим менше часу потрібно для лікування і тим більш сприятливий результат лікування .

В даний час все більшого значення в ранній діагностиці ортопедичної патології у дітей надається як традиційним методам ( рентгенографія ) так , і новим (УЗД кістково -м'язової системи).

У лікуванні патології опорно - рухового апарату найбільша ефективність досягається при використанні коштів фізіотерапії - електростимуляція , різні види масажу , магнітотерапія , лазеротерапія , фонофорез .

У нашому центрі » зібрано в єдину технологію медичне обладнання, необхідне і для лікування ортопедичних пацієнтів , і для проведення реабілітаційних , відновлювальних заходів . Ми готові надати Вам медичну допомогу на високопрофесійному рівні.

Відгуки про лікаря Лаврук Олександр Васильович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук