Медичний порталЛікаріЛуцькХірургЛагода Володимир Володимирович
Лагода Володимир Володимирович

Лагода Володимир Володимирович

Хірург

Міська клінічна лікарня
Волинська, Луцьк
пр-т Відродження, 13
Стаж роботи:
35 років
+38(0332)25-37-11
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії.

 

У 1974 році вступив до Івано-Франківського медінституту на лікувальний факультет.Закінчив у 80-х роках. Прийшов у міську лікарню інтерном, хірургом.

На даний момент працює завідувачем відділення загальної хірургії Луцької міської клінічної лікарні.

У відділенні виконуються операції на шлунку та 12-ти палій кишці, на печінці, жовчному міхурі, печінкових протоках, підшлунковій залозі, судинах, органах грудної клітки, кістково-м'язевій системі, шкірі, підшкірній клітковині.

Впроваджено лазерну коагуляцію при варикозній хворобі та інших захворюваннях (проктологічна група, доброякісні утвори, гнійна хірургія); УФО-опромінювач (проктологічна група, гнійна хірургія). Широко проводиться алогерніопластика з допомогою синтетичних протезів на сучасному рівні. На базі відділення функціонує міський центр ендокринної хірургії. Проводяться діагностичні пункції утворів щитоподібної залози, склерозування, виконуються тіреоїдектомії. Освоєно екстрафасціальну тіреоїдектомію з візуалізацією поворотних гортанних нервів та прищитоподібних залоз. Запроваджено в практику надсучасний метод лікування геморою – трансанальну гемороїдальну деартеріалізацію.

Відгуки про лікаря Лагода Володимир Володимирович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук