Медичний порталЛікаріКиївПсихологКуриленко Ольга
Куриленко Ольга

Куриленко Ольга

Психолог Психотерапевт

Клініка "Розрада"
Київська область, Київ
Клініка "Розрада", вул. Горького, 4/2
+38 (044) 234-83-68
+38 (044) 289-71-32
Сховати карту

Про лікаря

Головний тренер Центру "Розрада", фахівець з розробки та впровадження навчальних та тренінгових програм.
Навчалася в програмах (сертифікати): "Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні" (Програма розвитку ООН), "Методи психологічної роботи. Шок. Травма. Стрес" (Д-р Джен Вайнхолд (США)), "Психологічна робота з дітьми та підлітками "(Д-р Патрісія Кокс (США)," Лідер-21 століття "- розвиток дитячого лідерства (фонд Каунтерпарт)," Практичне право "(Інститут демократичного розвитку) - програма для вчителів і тренерів громадських організацій з проведення тренінгових програм з прав людини і прав дитини з дітьми, "Основи гендерної рівності" (Winrock International) - робота з дітьми-лідерами.
У Центрі "Розрада" працює з 1996 року. Реалізує тренінгові програми, спрямовані на розвиток дитячого лідерства, гендерної рівності, реалізації прав дитини і прав людини, навчальної програми для батьків і дітей "Батьківська школа".
Є співкоординатором і виконавцем соціальних проектів, спрямованих на розвиток громадянського суспільства, підтримку незахищених верств населення таких, як "Протидія домашньому насильству", "Робота з постраждалими від торгівлі людьми", "Психологічна та соціальна підтримка жінок, які втратили роботу" Клуб праці "," Формування активної позиції жінок у віддалених сільських районах "," Допомога дітям трудових мігрантів "," Освітня програма розвитку дітей різного віку, групової роботи з ними, виховання толерантності, формування таких життєвих умінь, як робота в команді, вміння працювати за правилами і за зразком , розробка стратегії виконання завдання, узгодження своїх дій з діями інших людей ".
Автор буклетів і пам'яток, методики корекційної роботи з особами, які вчинили насильство в сім'ї, методик позашкільної культурологічної роботи з дітьми.
Має досвід організації та проведення жіночих груп самодопомоги та особистісного зростання.

Відгуки про лікаря Куриленко Ольга

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук