Медичний порталЛікаріКиївОнкологКурик Олена Георгіївна
Курик Олена Георгіївна

Курик Олена Георгіївна

Онколог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
34 роки
+380 (44) 390-03-03
+380 (44) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-патогістолог. Лікар вищої категоріі.Доктор медичних наук. Доцент. Керівник Центру патогістології

Напрямки: імуногістохімія, патогістології.
Повне медичне освіту я отримала в Чернівецькому медичному інституті, закінчивши його з відзнакою в 1984 році. Інтернатуру з патологічної анатомії проходила в обласному патологоанатомічному бюро м. Хмельницького. З 1985 року вже працювала на посаді лікаря-патологоанатома у відділенні дитячої патології. У 1992 р. обіймала посаду завідувача відділенням гістологічних досліджень Хмельницького обласного патологоанатомічного бюро (з часом реорганізованого в державний патологоанатомічний центр України). Я завжди прагнула не бути обмеженою лише практичною діяльністю, а й займатися науковою працюй в тому числі. Саме тому, у співпраці з керівником відділу патологічної анатомії Інституту онкології, я працювала над проблемою лікувального патоморфозу злоякісних пухлин травного тракту з використанням матеріалу Інституту онкології. У 2003 році на основі зібраного матеріалу я захистила докторську дисертацію. Протягом 2004-2007 років працювала на кафедрі патологічної анатомії Івано-Франківського державного медичного університету на посаді професора, де я отримала звання доцента.

Всього маю близько 190 наукових публікацій у вигляді статей у профільних виданнях, тез у матеріалах конгресів і конференцій, дві монографії в співавторстві.

Моя робота вже давно стала моїм хобі, якому я присвячую більшість свого вільного часу. Незважаючи на досягнення, продовжую рухатися вперед, як в науковій, так і в практичній діяльності.

Відгуки про лікаря Курик Олена Георгіївна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук