Медичний порталЛікаріКиївПсихологКурчинський Ігор Геннадійович
Курчинський Ігор Геннадійович

Курчинський Ігор Геннадійович

Психолог Психотерапевт

КЦПП "Кабінет психолога"
Київська область, Київ
КЦПП "Кабінет психолога", вул. Лабораторна, 11
+38 (044) 384-34-85
Сховати карту

Про лікаря

Освіта:
Практичний психолог (диплом Україна) 2004р
Психолог (диплом Україна) 2005р
Підвищення кваліфікації:
Клінічний психолог (свідоцтво про додаткове професійну освіту "Інститут клінічної психології" Росія)
Додаткова професійна освіта з психотерапії
Когнітивно-поведінкова психотерапія (Великобританія)
НЛП - терапевт (сертифікований НЛП - фахівець. Міжрегіональна асоціація центрів НЛП)
Гіпнотерапевт (починаючи з 14 років. Індивідуальне навчання у майстрів гіпнозу, авторська п'ятирічна університетська практика в напрямку класичного гіпнозу, курси підвищення кваліфікації в напрямку еріксоновського гіпнозу і терапії «Київський центр НЛП та тренінгів» ...)
Курси:
Психопатологія. Психотерапія психосоматичних розладів. Психологічне консультування сексуальних розладів. Суїцидологія і психотерапія кризових розладів. Сучасна сімейна психотерапія. Психотерапія адиктивної поведінки. Психотерапія депресивних станів.
Тренінги та семінари:
Тренінги "Нового коду", курс тренінгів з целеполаганию, спецкурс з психодрамі, тренінги акторської майстерності, сцен мови, "тайм-менеджмент", "Побудова лідерства", "Управління змінами", "Ефективний комунікатор", "Переговори: управляючи результатом" ...
Авторська практика:
Керівник проекту "Характерна психологія", учасники якого, займаються дослідницькою працюй в області психології, вивчають стародавні та культові методи психотерапії, сугестивні техніки і вчення сакральної психології.
Організатор ДПС "Ера лідерів". Група незалежних фахівців у психології особистості, тренерів з розвитку комунікативних та лідерських навичок.
Теоретичні дослідження і довгострокова практична робота в напрямку полімодальної психотерапії панічного розладу
Автор публікацій провідних спеціалізованих видань України і інтернет ресурсів.
Теоретичні основи роботи психолога:
На сьогоднішній день в психотерапії активно використовую методи: Когнітивно-поведінкової психотерапії, "Ігрологіі", еріксонівської терапії, психосинтезом, метафоричні психотерапії, Раціональної і Раціонально-емоційної психотерапії, Епістемологічні метафори Девіда Гроува, Арт-терапії, Фото-терапії, Сінематерапіі, Техніки активного уяви, НЛП, як еклектика - інтегративний підхід увібрав в себе кращі техніки психотерапевтичних шкіл короткостроковій терапії: Гештальт-терапії, Еріксонівський гіпнозу, Сімейної терапії Вірджинії Сатир і багатьох інших напрямків когнітивної, гуманістичної та псіходінамічіской психології. Авторські методики:
Методи, що використовуються в практичній діяльності, допомагають вирішувати багато завдань клієнта і вибрати вірний шлях зміни свого життя, провідний до добра, щастя і благополуччя.

Відгуки про лікаря Курчинський Ігор Геннадійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук