Медичний порталЛікаріКиївСтоматологКуц Павло Валерійович
Куц Павло Валерійович

Куц Павло Валерійович

Стоматолог Ортопед

Стоматологічний кабінет "Куц Павло Валерійович"
Київська область, Київ
Стоматологічний кабінет "Куц Павло Валерійович", вул. Зоологічна, 1, кабінет 203 (2 поверх)
Стаж роботи:
22 роки
pkuts@kupava-dent.com.ua
pkuts@rambler.ru
Сховати карту

Про лікаря

Куц Павло Валерійович 1971 р. н. (Київ), закінчив стоматологічний факультет Національного Медичного Університету ім. А. А. Богомольця у 1996 р.
У 1996-1998 рр. проходив інтернатуру в КМАПО ім. Шупика м. Києва за спеціальністю "Ортопедична стоматологія".

З 1996 по 2001 рр. працював лікарем-ортопедом стоматологом в Поліклініці № 1 при КМ України. У 2001 р. зарахований за конкурсом до очної аспірантури за спеціальністю "Ортопедична стоматологія" на кафедру ортопедичної стоматології НМУ імені О. О. Богомольця, яку закінчив у 2004 р. У тому ж році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему: "Експериментально-клінічна оцінка факторів, що впливають на стабільність зубних протезів, що опираються на імплантати".

У 2004 р. обраний за конкурсом на посаду асистента кафедри ортопедичної стоматології НМУ ім. А. А. Богомольця.
Лікарський стаж 17 років, науково-педагогічний - 12 років. Куц П. В. досвідчений педагог, проводить практичні заняття і читає лекції студентам 3-5 курсів з усіх розділів програми з ортопедичної стоматології. Є відповідальним за наукову роботу на кафедрі, за навчальну програму з елективного курсу для студентів 5 курсу.

За період роботи проявив себе як висококваліфікований спеціаліст, який володіє сучасними методами діагностики і лікування хворих у клініці ортопедичної стоматології, постійно підвищує свій професійний рівень. Проходив стажування з протезування на імплантатах в США, Швейцарії, Франції, Німеччині, Ізраїлі, Литві, Росії та Польщі.

У січні 2008 р. обраний за конкурсом на посаду доцента кафедри ортопедичної стоматології Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця.

Куц П. В. автор і співавтор 43 друкованих робіт у фахових виданнях ВАК України, 5 патентів та авторських свідоцтв, 1 навчального посібника "Дентальная імплантологія. Основи теорії та практики" (2009).

У 2005 році почав роботу над докторською дисертацією на тему "Відновлення форми альвеолярної частини щелепи, ясенного краю при зубному протезуванні на імплантатах". Куц П. В. має високий рівень наукової ерудиції, здатності до самостійної наукової роботи, узагальнення результатів наукових досліджень. Є членом Асоціації імплантологів України та Європейської Асоціації Остеоінтеграції.

Указом президента України від 08.02.2010 р. № 128 Куц Павлу Валерійовичу присвоєно почесне звання "Заслужений лікар України".

20 серпня 2012 р. Куц Павло Валерійович нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та пам'ятним знаком до неї.

Куц П. В. призначений членом редакційної колегії науково-практичного журналу МОЗ України "Лікарська справа" ("Лікарська справа").

Відгуки про лікаря Куц Павло Валерійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук