Медичний порталЛікаріКиївСпеціаліст УЗДКригін Юрій Анатолійович
Кригін Юрій Анатолійович

Кригін Юрій Анатолійович

Спеціаліст УЗД

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
38 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Кандидат мед. наук, доцент
Напрями: УЗД
У 1982 році я закінчив I лікувальний факультет Київського медичного інституту ім. О.О.Богомольця. У 1983 році пройшов навчання в інтернатурі на базі Київської клінічної лікарні № 7. З цього ж року почав працювати в Київському міському госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни. З 1988 року навчався в клінічній ординатурі та аспірантурі на кафедрі рентгенології Київського інституту удосконалення лікарів. З 1994 року після захисту кандидатської дисертації працював асистентом, а з 2003 року - доцентом кафедри променевої діагностики Національної медичної академії ім. П.Л. Шупика. У 2008 році був нагороджений грамотою МОЗ України.
Крім роботи значну увагу приділяю додаткового утворення і тематичним стажуванню. У 1988 році пройшов стажування з ультразвукової діагностики в Київському науково-дослідному інституті клінічної та експериментальної хірургії. Брав участь у роботі національних та міжнародних конгресів і конференцій (Український конгрес радіологів (м. Київ), II Конгрес Української асоціації фахівців з ультразвукової діагностики (м. Київ) міжнародні науково-практичні конференції: "Ультразвукова діагностика в педіатрії" (м. Ялта) , "Ультразвукова діагностика в урогінекології" (м. Сімеїз), "Основи доплерографії" (2005 рік), "Ультразвукова діагностика в гастроентерології" (2006 рік) V школа-семінар: "Ультразвукова діагностика з допплерографією в дитячій та дорослій гастроентерології" (Київ ).
У роботі найбільше цікавить ультразвукове дослідження органів черевної порожнини і заочеревинного простору, органів мошонки, щитовидної залози у дітей і дорослих; головного мозку (нейросонографія), тазостегнових суглобів (на предмет дисплазії) у новонароджених та дітей раннього грудного віку; передміхурової залози у дорослих ( в т.ч. трансректальное). У вільний від роботи час люблю слухати музику. Особливо подобається творчість Б. Окуджави, Висоцького, Ю.Кукіна, О. Мітяєва.

Відгуки про лікаря Кригін Юрій Анатолійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук