Медичний порталЛікаріКиївОфтальмолог (окуліст)Красуцький Віктор Йосипович
Красуцький Віктор Йосипович

Красуцький Віктор Йосипович

Офтальмолог (окуліст)

Офтальмологічна клініка "Ексімер"
Київська область, Київ
Офтальмологічна клініка "Ексімер", вул. Димитрова, д. 5-Б
Стаж роботи:
40 років
+38 (044) 238-68-00
+380 (800) 50-59-55
Сховати карту

Про лікаря

Головний лікар
Лікар-офтальмолог вищої категорії,
Кандидат медичних наук
Член Європейського та Американського товариств рефракційних і катарактальних офтальмологів-хірургів (ESCRS)
У 1982 р. закінчив Київський медичний інститут, а в 1983 році інтернатуру на кафедрі офтальмології Київського медичного інституту на базі Київської обласної клінічної лікарні. З 1983 р. по 1987 р. - районний офтальмолог, лікар-ординатор очного відділення Броварської центральної районної лікарні Київської області.
З 1987р. - 1990 г. навчався у клінічній ординатурі на кафедрі офтальмології КМАПО на базі Київської лікарні "Центр мікрохірургії ока".
Протягом 10 років був завідувачем очного відділення центральної районної лікарні. З 2001 року лікар-консультант клініки "Ексімер", а з 2004 року-Головний лікар клініки.
Регулярно проходить спеціалізовані курси удосконалення лікарів з різних тематик: "Мікрохірургія ока", "Сучасні аспекти хірургічного лікування та корекції короткозорості та астигматизму", "факоемульсифікації катаракти","Рефракційна та лазерна хірургія" і т.д.
З 2004р. - 2010р. - Асистент кафедри очних хвороб Київського Національного Медичного Університету.
Є постійним учасником міжнародних та українських конференцій і з'їздів. Ведучий офтальмохірург клініки. Володіє сучасними методиками і технологіями катарактальної і рефракційної хірургії. У 2009 році пройшов спеціалізацію з імплантації внутрішньоочних факичних лінз компанії STAAR (Швейцарія) у США. У 2013 році пройшов спеціалізацію по роботі з фемтосекундним лазером - курси з проведення фемтосекундних лазерних корекцій, імплантації рогівкових кілець, і фемто-пересадку рогівки в Іспанії.
За його плечима величезний практичний досвід.
За час своєї роботи виконав більше 30 000 операцій різного ступеня складності: Ексімер-лазерні корекції зору, операції з приводу катаракти, глаукоми, імплантації різних моделей штучних інтраокулярних лінз, факичних лінз та ін
Є Членом Європейського та Американського товариств рефракційних і катарактальних офтальмологів-хірургів, членом Міжнародного наукового товариства офтальмологів. Має 39 друкованих робіт, 3 патенти на винахід.

Відгуки про лікаря Красуцький Віктор Йосипович

Павло

10.05.2017 в 11:47

Фахівець в своїй справі мабуть і добрий, але що таке \"лікарська етика\", та що такє чужа \"ЖІНКА\", йому байдуже... Сьогодні чиясь жінка, та пацієнтка клініки, а завтра коханка Красуцького Віктора Йосиповича... \r

\n

Мабуть таким чином помилки при лікуванні його фахівців допомогають уникнути? бо як можна пояснити, коли під час операціі з откритою роговіцею пацієнку просять встати и по загальному коридору з відвідачами, перейти до іншою операційної?

Додати відгук