Медичний порталЛікаріХарківКардіологКрайз Ігор Геннадійович
Крайз Ігор Геннадійович

Крайз Ігор Геннадійович

Кардіолог

Центральна клінічна лікарня ГП "Укрзалізниця"
Харківська область, Харків
Центральна клінічна лікарня ДП "Укрзалізниця", пер. Балакірєва, д. 5
+38 (057) 343-20-66
doktor-krayz@rambler.ru
Сховати карту

Про лікаря

Завідувач 1 кардіологічним відділенням. Лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Закінчив Харківський медичний інститут у 1979 році. Інтернатура на кафедрі госпітальної терапії Харківського медичного інституту в 27 клінічній лікарні м. Харкова. З 1980-1984 рр.. завідувач кардіореанімація в інфарктному відділення 27 ДКБ. З 1984-1987 рр.. науковий співробітник відділу клінічної фармакології Інституту терапії АМН України ім. акад. Малої Л.Т. 1987 - організував і очолив кардіологічне відділення лікарні Харківського заводу тракторних двигунів. 1987-1990 рр.. завідувач кардіологічного відділення ХЗТД. З 1990 по поточний час завідувач кардіологічним відділенням Центральної клінічної лікарні Укрзалізниці. Головний позаштатний кардіолог Укрзалізниці.

Сертифікат лікаря-кардіолога вищої кваліфікаційної категорії. Сертифікати GCP (правові та законодавчі основи до проведення клінічних випробувань)

Член Європейського товариства кардіологів. Є постійним учасником міжнародних симпозіумів та семінарів, що проводяться на території Західної Європи (Мюнхен, Париж, Москва), а також Національного Конгресу кардіологів України.

Неодноразово проходив стажування на кафедрі кардіології та кардіохірургії на базі Вільнюського національного університету.

Має 45 друкованих робіт

Нагороджений Почесною грамотою Державної адміністрації залізничного транспорту України. Нагороджений почесною грамотою Верховної Ради України. Нагороджений медаллю Маршала Жукова. Неодноразово нагороджений почесними грамотами міської та обласної адміністрацій м. Харкова.

Відгуки про лікаря Крайз Ігор Геннадійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук