Медичний порталЛікаріКиївПсихологКозачук Олена Вікторівна

Козачук Олена Вікторівна

Психолог Психотерапевт

Київський центр психології та психотерапії "Час"
Київська область, Київ
Київський центр психології та психотерапії "Час", вул. Івана Франка 18, оф. 1
klena71@list.ru
Сховати карту

Про лікаря

Психотерапевт, член Української спілки психотерапевтів (УСП).
Закінчила КДУ ім.Т.Шевченка за спеціальністю психологія.
Проводжу консультування в галузі психотерапії, а також регулярні групи з роботи з тілом, виїзні семінари.
З 2004р навчалася психотерапії та консультуванню у М.Воронова (Україна), Фалєєвой В.В. (Україна), Попової Л.А. (Україна), С.Есельсона (Росія). Гнєздилова А.В (С.Петербург), А.Е.Алексейчика (Литва), Р.Кочюнасом (Литва), Саймона дю Плокка (Великобританія), М.Я.Пальчіка (Новосибірськ), К.Коваленока (Росія), Е . Романченко (Росія), К.Езерской (Росія), Г.Міккін (Естонія), Амріта Марія Волковська (Україна), Марко та Дорріс Гуидон (Швейцарія) а також брала участь в програмах по Ошо-терапії, які справили великий вплив на процес внутрішньої інтеграції знань сучасної психотерапії та практики медитації. Проходила групи у Аніш Діллон (Каліфорнія, США), Рамана (Росія), Наваніти Харріс (Австралія), Пратіби Ма (Швейцарія), Саровар Прем (Великобританія)
Також пройшла навчальні програми з інтеграції древніх символічних систем у процес самореалізації сучасної людини: "Числові моделі структури особистості", "Стародавні символічні сістеми.Старшіе аркани Таро", "астропсихологія, двенадцатішаговая модель подієвого потоку", "Практична робота з рунами: стародавні та сучасні способи "
Починаючи з 2007р імеею великий досвід роботи організатора та со-організатора різних семінарів з психології та психотерапії: А.Алексейчік (Литва), Саймон Дю Плокк (Великобританія), С.Есельсон (Міеко, Ростов-на-Дону), Галина Міккін (Естонія ), Рамана (Росія), Аніша Діллон (США).

Відгуки про лікаря Козачук Олена Вікторівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук