Медичний порталЛікаріОдесаДерматологКовилкіна Наталя Павлівна
Ковилкіна Наталя Павлівна

Ковилкіна Наталя Павлівна

Дерматолог Косметолог

Клініка "VIRTUS" ("ВІРТУС") - Одеса
Одеська область, Одеса
Клініка ВІРТУС, вул. Буніна, 10 (вул. Суднобудівна, 1)
+38 (0482) 35-61-68
+38 (0482) 35-61-69
+38 (0482) 35-61-70
+38 (048) 746-55-44
Сховати карту

Про лікаря

 

Зав. відділенням косметології інституту ВІРТУС. Лікар дерматолог-косметолог першої категорії. Віце-президент Всеукраїнської Асоціації Фахівців з прикладної естетики (ВАСПЕ).

Закінчила медичний інститут за спеціальністю \\\\\\\"лікувальна справа\\\\\\\" у 1975 році. Має великий практичний досвід роботи лікарем в медичних установах різного профілю.

У 1996 році пройшла курс постдипломної освіти і отримала кваліфікацію дерматолога-косметолога. Пройшла навчання по практичної косметології на базі декількох приватних і муніципальних косметологічних клінік Франції. Має Сертифікати по всіх сучасних апаратних, ін\\\\\\\'єкційним та мануальним косметологічним методиками, застосовуваним в інституті. Пройшла навчання на базі Наукового центру кріобіології і кріомедицини МОЗ України НАН, АМН (Харків) з проблеми \\\\\\\"Клітинна і тканинна терапія\\\\\\\".

Постійний учасник щорічних міжнародних конгресів з мезотерапії, прикладної естетики, косметології й дерматології. Голова та член журі конкурсів косметологів України, які щорічно проводяться ВАСПЕ. Учасник 8 Міжнародного конгресу з пластичної естетичної та реконструктивної хірургії, онкології і дерматології. Була запрошена очолити відділення косметології інституту ВІРТУС в 2003 році.

 

Відгуки про лікаря Ковилкіна Наталя Павлівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук