Медичний порталЛікаріКиївТравматологКотюк Віктор Володимирович
Котюк Віктор Володимирович

Котюк Віктор Володимирович

Травматолог Ортопед

ДУ "Інститут травматології та ортопедії АМН України"
Київська область, Київ
ДУ "Інститут травматології та ортопедії АМН України, вул. Воровського, 27
+38 (044) 449-35-64
Сховати карту

Про лікаря

Освіта:
2006-2009 Національний медичний університет О.О. Богомольця. Кафедра ортопедії і травматології. Аспірантура. Захистив дисертацію "Діагностика та лікування уражень кисті при псоріатичному артриті", отримав ступінь "кандидат медичних наук".
2004-2006 Національний медичний університет О.О. Богомольця. Кафедра ортопедії і травматології. Інтернатура за спеціальністю "ортопедія і травматологія". Сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю "ортопедія і травматологія".
2004-2006 Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. І медичний факультет. Магістратура. Спеціальність "лікувальна справа". Диплом магістра з відзнакою.
1998-2004 Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця. І медичний факультет. Спеціальність "лікувальна справа". Диплом спеціаліста з відзнакою.
Додаткова освіта:
2011 Швейцарія, Люцерн. Науково-практичний семінар з практичним курсом по уніконділярного ендопротезування колінного суглоба "Oxford Partial Knee Instructional Course".
2011 Польща, Замость. Участьтадоповідьнаконференції. Endoprotezoplastykawluszczycowymzapaleniustawow. IVPolsko-UkrainskaKonferencjaOrtopedyczna10-11 czerwca2011, Zamosc.
2011 Практічнійкурс "Course of Forefoot Surgery", Одеса
2009 "Другі український-австрійські курси з мікрохірургії». Інститут травматології та ортопедії, Донецьк.
2008 "Перші українські-австрійські курси з мікрохірургії». Інститут травматології та ортопедії, Донецьк.
2008 Проходження тренінгу "Protecting Human Research Participants". Сертифікат № 21125 від 04.09.2008.
2008 Тренінг з остеосинтезу стегна і великогомілкової кістки блокуючими стрижнями, хірургічного лікування деформацій хребта, ендопротезування кульшового та колінного суглобів. Проводився компаніями "Treu-InstrumenteGmbH" і "ILKOM-BMCI", Донецьк.
2008 Науково-практичний семінар "Сучасні методи остеосинтезу при переломах довгих кісток". Проводився компаніями "Ортомедікал" і "StrykerOsteonicsS.A.", Київ.
2007 Майстер-клас з остеосинтезу в контексті Міжнародної науково-практичної конференції "Впровадження сучасних методів лікування переломів". Проводився компаніями "OsteoUkraine" and "Synthes", Харків.
2007 Інститут травматології та ортопедії АМН України. Науково-практичний курс "Новітні технології в артроскопічному лікуванні ушкоджень плечового та колінного суглобів".
2006 Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Щупіка. Підвищення кваліфікації до диплому. Цикл "Опіки, їх наслідки та реабілітація хворих".
Досвід роботи:
2011-даний час ДУ "Інститут травматології та ортопедії АМН України", відділення спортивної і балетної травми, лікар ортопед-травматолог
2006-2011 Київська міська клінічна лікарня № 12, відділення травматології, лікар ортопед-травматолог.
2004-2006 ДУ "Інститут травматології та ортопедії АМН України", відділення мікрохірургії та реконструктивного відновної хірургії кисті - інтернатура.
Центральна районна поліклініка Шевченківського району м. Києва, хірургічне відділення, лікар-інтерн за спеціальністю ортопедія і травматологія.

Відгуки про лікаря Котюк Віктор Володимирович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук