Медичний порталЛікаріТрускавецьНеврологКотеляк Оксана Зенонівна
Котеляк Оксана Зенонівна

Котеляк Оксана Зенонівна

Невролог

Львівська область, Трускавець
Міжнародна клініка відновного лікування вул.Помірецька 37
+38(03247)65200
+38(03247)65220
receptions@reha.lviv.ua

Про лікаря

лікар дитячий невролог

1992 рік  - курси спеціалізації "Рефлексотерапія” при Львівському медичному інституті. 
1993 рік  - курси по діагностиці та лікуванню за методикою Войта при Hімецькій академії розвитку та реабілітації в м. Мюнхені. 
1995 і 1997
роки 
- курси підвищення кваліфікації за темою “Актуальні питання діагностики, клініки і лікування уражень нервової системи” та “Актуальні питання ЯМР та КТ обстежень хворих ДЦП” при Харківському НДІ неврології і психіатрії ім. В.П.Протопопова. 
1996 рік  - курс підвищення кваліфікації в соціал-педіатричній дитячій клініці м. Зігена, Німеччина та курс в ортопедичній клініці м. Мюнстер, Німеччина на тему “ Нові методи реабілітації пацієнтів з перинатальною патологією та ДЦП. Рання діагностика та лікування“. 
1999 рік  - курс підвищення кваліфікації при КМАПО на тему “Нові технології в реабілітації”. 
2003 рік  - курс стажування та інформації з питань дитячої неврології при Харківському НДІ неврології і психіатрії ім. В.П.Протопопова. 
2005 рік  - курси підвищення кваліфікації при КМАПО на тему “Нові технології в реабілітації”. 

Щорічно - лікуючий лікар понад 300 українських та іноземних пацієнтів, застосовує сучасні методи реабілітації для неврологічних хворих, проводить консультативний прийом. Є співавтором створення авторської комп’ютерної програми “Обстеження хворих”, Мобілізуюча гімнастика в Системі Інтенсивної Нейрофізіологічної Реабілітації”. Займається створенням та впровадженням в лікувальний процес принципово нової системи динамічної корекції рухів – Біокоректор “Спіраль”. З 2004 року займається розробкою програми ранньої реабілітації та її використанням на базі реабілітаційного центру „Еліта”.

Регулярно приймає участь в науково-практичних конференціях в Україні та за кордоном (м. Мюнхен, м. Гамм, м. Мюнстер, м. Зіген – Німеччина, м. Бріксон, Італія), має 6 наукових робіт, надрукованих в медичних виданнях України та за кордоном.

Відгуки про лікаря Котеляк Оксана Зенонівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук