Медичний порталЛікаріКиївНейрохірургКостюк Михайло Романович
Костюк Михайло Романович

Костюк Михайло Романович

Нейрохірург Хірург

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
28 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-нейрохірург вищої категорії, кандидат медичних наук.
Напрямки: нейрохірургія, судинна хірургія.
Свій шлях лікаря почав у Медичному Інституті ім. А.А. Богомольця, який закінчив з відзнакою в 1988 році. Захистив дисертацію на тему: "Клініко-імунологічні зіставлення у віддаленому періоді черепно-мозкової травми" в 1994 році. Після захисту дисертації пройшов курс післядипломного навчання в Університеті Західного Онтаріо (Онтаріо, Канада). У 2001 році пройшов курс по нейроендоскопія в Університеті м. Гент (Бельгія). У 2007 році закінчив науковий курс в Lennox-Hill Hospital (Нью Йорк, США). Проходив навчання в кращих нейрохірургічних клініках Великобританії, Іспанії, Греції, Німеччини, Канади, Бельгії, Угорщини, Швеції та Аргентини. Має звання майстра спорту СРСР зі спортивної гімнастики (1985 рік).
Особисто провів більше 4000 селективних церебральних ангіографій. Вперше в Україні в 1999 році провів ендоваскулярну операцію ангіопластики і стентування на церебральних артеріях. Має найбільший досвід в Україні в сфері практичного виконання ендоваскулярних операцій при стенотичних пошкодженнях магістральних церебральних артерій. Вперше в Інституті нейрохірургії в 2004 році виконав ендоваскулярну операцію емболізації аневризми мозкової артерії за допомогою спіралей. Володіє мікрохірургічної технікою при виконанні втручань на судинах головного мозку (робота з операційним мікроскопом).
Має широку сферу професійної діяльності - хірургічні та ендоваскулярні втручання при патології судин головного мозку (стенотичних пошкодження мозкових артерій, артеріальні аневризми, артеріо-венозні мальформації, каверноми головного мозку, інсульт-гематоми), пухлини головного мозку, травматичні інтракраніальних крововиливів, ліквородинамічних порушень (гідроцефалія ), ангіографічне дослідження церебральних судин і т.д.

Відгуки про лікаря Костюк Михайло Романович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук