Медичний порталЛікаріДонецькХірургКоноваленко Олексій Володимирович
Коноваленко Олексій Володимирович

Коноваленко Олексій Володимирович

Хірург

МЦ "Клініка ЮНА"
Донецька область, Донецьк
МЦ "Клініка Юна", вул. Овнатаняна, 29 А
+38 (062) 207-33-03
Сховати карту

Про лікаря

З відзнакою закінчив Донецький Державний Медичний Університет ім. М.Горького (2007 рік) за спеціальністю лікувальна справа.

Брав активну участь у діяльності студентського наукового товариства кафедри оперативної хірургії з топографічною анатомією, кафедри біофізики, кафедри медицини катастроф і військової медицини.

Після закінчення університету проходив інтернатуру за спеціальністю "Хірургія" на базі Центральної Міської Клінічної Лікарні №6. За час навчання освоїв повний спектр методів діагностики та екстреного хірургічного лікування захворювань органів черевної порожнини, верхніх і нижніх кінцівок.

Під час проходження інтернатури (2007-2010рр.) працював старшим лаборантом кафедри загальної хірургії ДонНМУ.

Після закінчення інтернатури проходив навчання в клінічній ординатурі на кафедрі загальної хірургії ДонНМУ, на базі ЦМКЛ №6 м.донецька.

Протягом більше п'яти років основними напрямками діяльності були: лапароскопічна хірургія (керівник - Костянтин Костянтинович Скворцов), лікування хворих з облітеруючим атеросклерозом, цукровим діабетом, довгостроково незаживающими раневыми дефектами (керівник - Балацький Євген Романович).

З травня 2012 року працюю в хірургічному відділенні найбільшої в Донецькій області Клінічної Рудничної Лікарні (ЦМКЛ №1) р. Макіївки. Основні види діяльності: надання невідкладної хірургічної допомоги при захворюваннях і травмах органів черевної, грудної порожнини і органів шиї, постраждалим з політравмою.

У 2012 році пройшов підвищення кваліфікації в Українському центрі спортивної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, Київ р..

У 2013 році пройшов тематичне удосконалення з невідкладної хірургії органів черевної порожнини, Донецький Національний Медичний Університет ім. М. Гіркого, р. Донецьк.

У 2013 році пройшов тематичне удосконалення за лапароскопічної хірургії при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика на базі Центру малоінвазивних технологій "Ендофорс" (клініка "Оберіг"), м. Київ.

Автор 30 друкованих праць, 3 патентів України, активним учасником конференцій та майстер-класів з хірургії з іноземним участю.

Основні сфери професійних інтересів: лапароскопічна та мініінвазивна хірургія, хірургічне лікування жовчнокам'яної хвороби і гриж живота; лікування ран; екстрена хірургічна допомога; новітні технології в хірургії.

Відгуки про лікаря Коноваленко Олексій Володимирович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук