Медичний порталЛікаріКиївФункціональна діагностикаКондрашевська Олена Віталіївна
Кондрашевська Олена Віталіївна

Кондрашевська Олена Віталіївна

Функціональна діагностика

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
20 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Напрямки: функціональна діагностика
Я закінчила Національний медичний університет ім. Богомольця у 1997 році за спеціальністю лікувальна справа. Відразу після інтернатури зрозуміла, що мене цікавить в медицині і тому закінчила спеціалізацію з функціональної діагностики при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика. З 2004 року пройшла низка тематичних удосконалень за наступними напрямками: ехокардіографія при серцевій недостатності, добовий моніторинг ЕКГ. У 2010 році закінчила спеціалізацію з кардіології.
Мені дуже пощастило почати свою практичну кар'єру у відділенні функціональної діагностики Київського головного військового госпіталю, де я працювала з кращими лікарями функціональної діагностики, які керувалися комплексним підходом до діагностики хвороб, беручи до уваги об'єктивні показники і клінічну картину хворого. У 2011 році закінчила школу допплерографії: комплексна УЗД в цереброангіологіі. Неодноразово була учасником насичених досвідом Україно-французьких практичних семінарів з ехокардіографії і судинної патології, під керівництвом фахівців з госпіталю ім. Ж. Пампіду (Париж).
Досконало володію методиками діагностичних досліджень серцево-судинної системи: електрокардіографія; проби з дозованим фізичним навантаженням, визначення функції зовнішнього дихання; добовий моніторинг ЕКГ і артеріального тиску ехокардіографія.

Відгуки про лікаря Кондрашевська Олена Віталіївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук