Медичний порталЛікаріКиївПластичний хірургКолесніков Євген Борисович
Колесніков Євген Борисович

Колесніков Євген Борисович

Пластичний хірург Хірург Гастроентеролог

Міська клінічна лікарня № 6
Київська область, Київ
Київська міська клінічна лікарня № 6, просп.Космонавта Комарова, 3
+38 (044) 455-35-33
+38 (044) 497-21-73
Сховати карту

Про лікаря

Спеціальність: пластична і косметична хірургія, хірургічне лікування ожиріння, загальна хірургія з використанням лапароскопічної техніки, лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок, лікування онкологічних захворювань.
Доктор медичних наук, академік Міжнародної академії медичних наук, професор кафедри хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.. Л. Шупика, лауреат Державної премії України. Творець і президент компаній Intermed (USA) (11 листопада 1994 року в районі Великого Вашингтона - місті Олександрії, штат Вірджинія, США) і ІНТЕРМЕД Інк. (Створена в 2008 році дочірня українська компанія), метою яких є поліпшення медичного забезпечення населення шляхом впровадження новітніх методів хірургічного та нехірургічного лікування, розроблених у США і наболее розвинених країнах Європи.
Протягом 18 років роботи і професійного тренінгу в США, Німеччині, Великобританії та Голландії освоїв самі новітні і найбільш ефективні методи хірургічного лікування з використанням лапароскопічної, ультразвукової та лазерної техніки, розробив ряд нових операцій для загальної, баріатричних (хірургічне лікування людей з надмірною вагою) та пластичної хірургії.
Використовуючи розроблені методи прооперовано понад 2000 пацієнтів з патологічними формами ожиріння. Були отримані одні з кращих у світовій практиці результати, які були докладені на 8 Всесвітніх, 6 Європейських, 7 Американських конгресах і конференціях і отримали високу оцінку фахівців і пацієнтів.
Опублікував 148 наукових робіт (34 з них англійською мовою), 3 монографії, отримано 14 авторських свідоцтв на винаходи, 10 методичних рекомендацій та інформаційних листів, 70 деклараційних патентів. Виступив з доповідями на 46 (31 з них англійською мовою) міжнародних та національних конгресах і наукових форумах.
У 2007 р. На Всесвітньому конгресі в Нью Делі (Індія) обрано Дійсним членом Міжнародної Академії Медичних Наук (Женева, Швейцарія). Також був обраний дійсним членом Академій наук США (Вірджинії, Каліфорнії, Нью-Йорка). Є Почесним членом Всесвітньої Федерації хірургів і Міжнародного Коледжу Хірургів (секція США), членом Асоціації післядипломного навчання Гарвардського Університету (США), почесним членом Кембриджського професійного регістру, членом Американської та Міжнародної федерацій хірургії ожиріння, членом
Американської Академії косметичної хірургії та Американського товариства баріатричних та метаболічної хірургії. Є Віце-президентом Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів.
Основні напрямки хірургічної діяльності:
• пластична і косметична хірургія;
• хірургічне лікування ожиріння і косметичне контурірованіе обличчя та тіла після схуднення;
• загальна хірургія з використанням лапароскопічної техніки;
• лапароскопічне видалення жовчного міхура, апендикса, кіст яєчників, матки та інших утворень черевної порожнини;
• хірургічне та нехірургічне лікування варикозних розширених вен нижніх кінцівок;
• хірургічні методи лікування ожиріння (у тому числі використання Внутрішньошлунковий балонів, заповнюваних рідиною (BIB) або повітрям (Helioscopie);
• детоксикационная еферентна терапія (сорбційна детоксикація, плазмаферез та ін)
• лікування онкологічних захворювань за допомогою хірургічних операцій, регіонарних перфузій органів, поєднання внутрішньовенного, внутрішньоартеріального і ендолімфатичного шляхів введення хіміопрепаратів, з використанням стовбурових клітин, дендритних клітин та інших видів стимуляції імунного захисту організму.

Відгуки про лікаря Колесніков Євген Борисович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук