Медичний порталЛікаріМакіївкаСімейний лікарКокошко Вікторія Вікторівна

Кокошко Вікторія Вікторівна

Сімейний лікар Педіатр

Український медичний експертний центр
Донецька область, Макіївка
Український медичний експертний центр, вул. 250-річчя Донбасу, 4-А
+38 (062) 341-06-21
ymec1@yandex.ru
Сховати карту

Про лікаря

Дипломований фахівець, зі стажем роботи понад 12 років. Добре навчена фундаментальним медичним наукам - терапії, педіатрії, а також основам хірургії, ЛОР, гінекології, дерматовенерології, кардіології, урології та інших наук, добре знає найбільш поширені недуги, компетентна в первинній діагностиці, невідкладної допомоги.

У центрі сімейний лікар приймає чоловіків і жінок різного віку з різними типами захворювань , здійснює профілактичні огляди дорослих і дітей , стежить за їх ростом, розвитком і загальним станом. Вікторія Вікторівна веде матерів від моменту пологів , проводить кваліфіковані первинні патронаж новонароджених і потім піклується про мам і про їхніх дітей в післяпологовому періоді , лікує гострі захворювання у маленьких пацієнтів - не тільки легко протікають , але і важкі , крім того , вона надає майже всю необхідну допомога дітям з хронічною патологією , наприклад з бронхіальною астмою. При необхідності може самостійно провести Ультразвукове дослідження ( УЗД ) органів черевної порожнини , нирок , сечового міхура , передміхурової залози , виконати ЕКГ з докладним аналізом.

Вікторія Вікторівна в процесі спілкування з пацієнтом дізнається про його звички ( шкідливих і корисних ) , про характер , про психологічний клімат на роботі і вдома - це допомагає більш широко бачити причини захворювань і підбирати індивідуальні , найбільш ефективні способи лікування.

Відгуки про лікаря Кокошко Вікторія Вікторівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук