Медичний порталЛікаріКиївЛаборантКлочкова Наталія Євгеніївна
Клочкова Наталія Євгеніївна

Клочкова Наталія Євгеніївна

Лаборант Цитолог

ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім.О.О. Шалімова" НАМН України
Київська область, Київ
ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова" НАМН України, вул. Героів Севастополя, 30
Стаж роботи:
23 роки
+38 (044) 454-20-24
n.klochkova@shalimov.org
Сховати карту

Про лікаря

Науковий співробітник. З 1995 року працює в лабораторії патоморфології та цитології Національного інституту хірургії та трансплантології АМН України, з 2005 року - на посаді наукового співробітника. Має вищу кваліфікаційну категорію за фахом "патологічна анатомія", присвоєну в 2004 році. В 2009 році пройшла цикл передатестаційної підготовки на кафедрі патологічної анатомії КМАПО для атестації на вищу кваліфікаційну категорію.

Має великий досвід практичної роботи. Щорічно самостійно виконує до 7-9 тисяч патогістологічних досліджень, в тому числі інтраопераційні та післяопераційні дослідження відповідно до задач багатопрофільного хірургічного закладу, дослідження біоптатів слизової оболонки органів травного каналу, дослідження пункційних біопсій печінки, в тому числі і при трансплантаціях печінки, проводить цитологічні дослідження.

За період роботи в лабораторії прийняла участь у виконанні 32 науково-дослідних робіт, результати яких були представлені в публікаціях та на наукових конференціях, в тому числі і на зарубіжних. Більшість досліджень базувалось на використанні сучасних кількісних методик та комп'ютерних технологій. Володіє англійською та французською мовами. Співавтор 5 винаходів та декількох оригінальних комп'ютерних програм. Автор 39 публікацій.

Відгуки про лікаря Клочкова Наталія Євгеніївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук