Медичний порталЛікаріХарківПсихологКлочко Інеса Анатоліївна
Клочко Інеса Анатоліївна

Клочко Інеса Анатоліївна

Психолог

Центр розвитку особистості "Лідер"
Харківська область, Харків
Центр розвитку особистості "Лідер", вул. Новгородська, 11
+38 (057) 780-08-39
Сховати карту

Про лікаря

Практикуючий піхолог , гештальттерапевт , доктор медицини , професор ХІСП . Успішно допомагаю у вирішенні проблем особистого та сімейного характеру , виховання і переорієнтації дитячої поведінки , підвищую мотивацію до навчальної діяльності у дітей і підлітків , підвищую самооцінку особистості , навчаю пратіческі психології та психодіагностики , успішно справляюся з психосоматикой і жіночими розладами.

З 16 років я займаюся наданням підтримки і допомоги , спочатку як медик - у відділеннях реанімації , тепер як психолог - психотерапевт і доктор компліментарної медицини. Сьогодні для мене не існує проблеми , яку не можна вирішити , якщо тільки сама людина готовий до її вирішення. У роботі використовую методи та методики як психологічного напрямку , так і енергетичні практики , регресивні методики , авторські діагностичні та корекційні напрацювання.

За 15 -річну практику збережено від розлучення більше 250 сімей , відновлено або доведено до ремісії захворювань більш ніж у 1000 осіб з проявами психосоматики , проведено близько 5300 годин особистих консультацій , 7200 тренінгових та психотерапевтичних годин. Все це мені дає право говорити про якість пропонованих послуг.

Якщо у Вашому житті настав складний період , наберіть мій номер в будь-який зручний для вас час - Я Вам обов'язково допоможу !

Відгуки про лікаря Клочко Інеса Анатоліївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук