Медичний порталЛікаріКиївКосметологКлименко Тетяна Валеріївна
Клименко Тетяна Валеріївна

Клименко Тетяна Валеріївна

Косметолог Дерматолог

Клініка "Літус"
Київська область, Київ
Клініка "Літус", вул. Л. Толстого 25
Стаж роботи:
19 років
+38 (044) 461-94-90
+38 (044) 461-94-90
+38 (044) 501-12-10
nfo@litus.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Напрямки діяльності:
Консультативний прийом.
Діагностика та лікування захворювань шкіри, волосся і нігтів.
вугрова хвороба, акне, демодекоз - в залежності від стадії захворювання поширеності і тривалості хвороби підбирається терапія з використанням гомеопатичних засобів, зовнішнього лікування ретиноїдів, озонотерапії, кріомассажа. Пацієнти перебувають під наглядом під час лікування, а після досягнення бажаного результату отримують рекомендації по іспользиванія засобів догляду за шкірою вдома. Дані захворювання часто залишають на шкірі обличчя і спині плями, пігментацію і рубці, Тому для людей з цією проблемою в залежності від ступеня вираженості, давності проблеми, її характеру та віку пацієнта можна підібрати косметологічні процедури: пілінги - поверхневі, серединні, інзімние маски і лазеную шліфовку фракційним лазером.
алергічні дерматози - контактний дерматит, кропив\'янка, свербець, діатези, токсикодермії, нейродерматит, екзема, атопічний дерматит
псоріаз.
червоний плоский лишай - в лікуванні чудово зарекомендувала себе озонотерапія. Можливість використовувати в лікуванні хронічних дерматозів крапельниць з озонованим фізіологічним розчином і великих аутогемотерапія практично повністю відмінило призначення яких або інших засобів. Дуже багато пацієнтів, які довгий час страждали, часто з дитячих років алергіями, псоріаз, екзему змогли або повністю позбавиться від них або значно зменшити як частоту загострень, так і їх силу.
лікування мікозів: мікроспорія, тріхофетія, оніхомікози і т.д. Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію, вилікувати це захворювання і, прислухаючись до рекомендацій мерпрофілактікі, ніколи більше не захворіти цією недугою.
Моделювання особи (як у жінок, так і у чоловіків).
Використовуються практично всі методи, які широко поширені сьогодні під лікарської косметології. Під час первинного візиту вам зможуть підібрати методи:
- зволоження
- омолодження
- наповнення
- корекції особи, які необхідні саме Вам.
Досвідчений фахівець впевнено і давно володіє безліччю технологій, що дають чудовий результат:
блокування мімічних зморшок: Диспорт, Ботокс
наповнення носогубних складок, зморшок чола і інше
наповнення та корекція губ: Рестилайн, Суджідерм, Теосіаль
глибоке зволоження обличчя, шиї і декольте: Рестилайн витав, Теосіаль мезо, Філорга.
Лазерна шліфовка
Одним з найсучасніших методів омолодження, усунення рубців після висипань, як на обличчі, так і на тілі є фракційний лазер. Потрапляючи в грамотні руки, ця процедура може зробити чудо. Адже травматизація шкіри мінімальна, а ефект перевершує очікування.
Антицилюлітний програма
Ви зможете зменшити об'єм тіла, прибрати зайвий жирок, зменшити появу целюліту, тому що буде підібрана методика, яка підійде саме вам.
Озонокіслородной суміш - можна боротися з целюлітом за допомогою обколов озонокіслородной сумішшю, при якому поліпшується лімфо-і кровообіг, а більш високі концентрації озону «жиросжигающие».
Лазерний ліполіз - інший метод, він проводиться в тих місця тіла, де фізкультура і спорт допомогти не можуть. Дієтою добилися максимального ефекту, а горезвісні «вушка» на ногах, верхня частина живота або бочка над джинсами ніяк не йдуть. Ліполіз досить новий метод, але за 4 роки його використання він зайняв своє впевнене місце, завдяки лазерному променю відбувається руйнування жирової клітини і вона гине. Кількість липоцитов у кожної людини протягом життя завжди однакове, зменшуючи число клітин - зменшуємо шар підшкірно-жирової клітковини. Процедура лазерного ліполізу амбулаторна, проводиться під місцевою анастезії.
Гіпергідроз
За допомогою лазера можливе ефективне позбавлення від підвищеної пітливості в пахвових западинах.
Освіта:
1996 рік - закінчила Київський медичний інститут, лікувальний факультет. У цьому ж році закінчила Київський інститут народної медицини, що дає можливість з успіхом використовувати в лікуванні гомеопатію, фітотерапію.
1997 рік - закінчила інтернатуру за фахом Дермот-венерології, у 1999 році - клінічну орденатуру по цій же спеціальності.
2000 рік - закінчила курси лікарів косметологів
2002 рік по теперішній час - лікар озонотерапевт
Досвід роботи:
з 1999 року - з моменту відкриття клініки Літус працює лікарем дерматологом-косметологом.
Щорічно є учасником конгресів дерматокосметологов в Києві, Афінах, Парижі, Монако. Систематично проходить курси підвищення кваліфікації лікарів, освоює нові методики і з успіхом застосовує їх у своїй практиці.

Відгуки про лікаря Клименко Тетяна Валеріївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук