Медичний порталЛікаріРівнеОртопед-травматологКасянчук Віктор Миколайович

Касянчук Віктор Миколайович

Ортопед-травматолог

Рівненська область, Рівне
Рівненська обласна клінічна лікарня, вул. Київська, 78 Г
+38 (0362) 28-18-93
kzrokl@gmail.com

Про лікаря

Лікар вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Закінчив Вінницький державний медичний університет в 1995 році. Захистив кандидатську дисертацію на тему "переломи п’яткової кістки та їх лікування" в 2002 році. Пройшов курси тематичного удосконалення "Ендопротезування кульшових суглобів" (м. Дніпропетровськ), курси стажування "Консервативне та оперативне лікування захворювань хребта" в 2011 році. Працює у відділенні на посаді ординатора та ургентного лікаря.

Відгуки про лікаря Касянчук Віктор Миколайович

Володимир

15.06.2016 в 11:32

Болі в спині змусили шукати порятунку,а інтернет прискорив пошуки, привів до Рівненської обласної лікарні у травматологічне відділення яким керує КМН Піонтковський Валентин Костянтинович. Касянчук Віктор Миколайович вів мене як пацієнта.Обом лікарям низький уклін,найкращі слова подяки,а хворим хочу сказати - не ходіть по бабках, по дідках вони не вилікують вам ваших гриж, будете роками вивозити гроші,а проблеми не вирішите, це було зі мною тому і раджу. Ще раз, дай Вам бог, Валентине Костянтиновичу,Вікторе Миколайовичу, здоров\'я, всіх благ і всьому персоналу який працює разом з Вами, велика подяка.

Аліна

12.12.2016 в 21:41

Лікар від Бога.Надзвичайно талановита та чуйна людина.Велика подяка.

Надія

26.04.2017 в 15:07

Віктор Миколайович чудова людина,фахівець своєї справи.Лікар,що обдарований багатьма талантами: світлий розум,професійні знання,майстерні руки.ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!!!

Додати відгук