Медичний порталЛікаріКиївХірургКаширова Олена Володимирівна
Каширова Олена Володимирівна

Каширова Олена Володимирівна

Хірург Ангіолог Судинний хірург

ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім.О.О. Шалімова" НАМН України
Київська область, Київ
ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова" НАМН України, вул. Героів Севастополя, 30, 575 каб.
Стаж роботи:
15 років
+38 (050) 193-05-04
o.kashirova@shalimov.org
Сховати карту

Про лікаря

Молодший науковий співробітник

Народилася 21 березня 1978 року у місті Донецьк в сім’ї службовців.

З 1995 по 2001 рік навчалася у Донецькому державному медичному університеті ім. М. Горького У 2001 році одержала диплом з відзнакою, здобула кваліфікацію лікаря.

З 2001 по 2003 рік пройшла навчання в інтернатурі на базі Інституту невідкладної та відновної хірургії АМН України ім. В.К. Гусака за фахом "Хірургія", з 2003 по 2006 рік працювала в цій установі на посаді лікаря-хірурга відділу невідкладної та відновної хірургії судин.

У 2008 році закінчила клінічну ординатуру у Національному інституті хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова АМН України за фахом "Хірургія".

Пройшла спеціалізацію з судинної хірургії, має Iкваліфікаційну категорію. З 2008 року працює на посаді молодшого наукового співробітника у відділі хірургії магістральних судин Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова АМН України. Має друковані наукові роботи з різних питань судинної хірургії, приймає участь у розробці проблеми хірургічного лікування судинних мальформацій.

Відгуки про лікаря Каширова Олена Володимирівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук