Медичний порталЛікаріХарківСерце і судиниКарпович Дмитро Іванович
Карпович Дмитро Іванович

Карпович Дмитро Іванович

Серце і судини Хірург

Центральна клінічна лікарня ГП "Укрзалізниця"
Харківська область, Харків
Центральна клінічна лікарня ДП "Укрзалізниця", пер. Балакірєва, д. 5
+38 (057) 343-33-11

karpovych_dmytro@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

Завідувач відділенням серцево-судинної хірургії. Лікар вищої кваліфікаційної категорії.

Закінчив Харківський медичний інститут у 1994 році. Інтернатура на базі Харківського інституту загальної та невідкладної хірургії. З 1997 року працював серцево-судинним хірургом Харківського центру серцево-судинної хірургії МОЗ України. З 2005 року завідувач відділенням серцево-судинної хірургії ЦКБ Укрзалізниці.

Сертифікат лікаря серцево-судинного хірурга вищої кваліфікаційної категорії. Сертифікат GCP (правові та законодавчі основи до проведення клінічних випробувань)

У 2002, 2003 роках - стажування по серцево-судинної хірургії в університетській клініці м. Кіль (Німеччина). У 2004 році проходив навчання на кафедрі серцево-судинної хірургії КМАПО в Київському інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова Н.М. "Хірургія серця і магістральних судин".

Брав участь у XXII та XXIII щорічних європейських з'їздах судинних хірургів у Франції та Норвегії (2008, 2009 роки), 1 і 2 з'їздах судинних хірургів України (2006, 2008 роки). Має 5 друкованих робіт, 4 виступи на національних з'їздах і конференціях,2 патенти на впровадження нових методик хірургічного лікування оклюзій артерій підколінно-голено-стопного сегмента.

 

Відгуки про лікаря Карпович Дмитро Іванович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук