Медичний порталЛікаріХарківВетеринарКамаєва Наталія Олегівна
Камаєва Наталія Олегівна

Камаєва Наталія Олегівна

Ветеринар

Ветеринарна клініка "Пес+Кіт"
Харківська область, Харків
Ветеринарна клініка "Пес+Кіт", вул.Новопрудна, 9-Б
+38 (057) 751-32-42,
+38 (057) 343-68-22
dogcatvet@yandex.ru
Сховати карту

Про лікаря

У ветеринарію я прийшла , як і багато колег , з синдромом " доктора Айболита " - дитячою мрією лікувати і рятувати всіх тварин на світі. З дитинства я дуже захоплювалася собаками - спочатку на аматорському рівні , потім і на більш професійному . Значну частину свого життя провела на дресирувальних майданчиках і виставках , отримала кваліфікацію експерта з кількох породам собак , займалася розведенням породи російський чорний тер'єр. Звичайно , були думки розвиватися в цьому напрямку і зробити кінологію своєю професією , але , коли я поринула у світ ветеринарії , то зрозуміла - це моє.

У 2003 році закінчила Харківську зооветеринарної академії . Ще на 4 курсі інституту потрапила на стажування у м.Київ, у приватну ветеринарну клініку доктора Левицького , де і отримала перші практичні знання і навички , а головне - побачила принципово нову ветеринарну медицину - професійну , сучасну , відповідальну . І вже тоді виникло бажання створити в своєму рідному місті клініку , яка відповідала б сучасним вимогам до лікування домашніх улюбленців.

У 2004 році почалася історія клініки "Пес + Кіт" . Починалося все з маленького ветеринарного кабінету , в якому беззмінно працювали два лікарі . Поступово вона росла , розвивалася і на даний момент перетворилася на повноцінну клініку ветеринарної медицини , яка здатна надавати велику кількість видів ветеринарної допомоги для дрібних домашніх тварин.

Мої інтереси у сфері ветеринарії - це репродуктологія і кардіологія . Хоча , як і багато моїх колег , є лікарем загальної практики. У міру росту і розвитку клініки мені також доводиться приділяти багато часу організаційній роботі .

Відгуки про лікаря Камаєва Наталія Олегівна

Алена

10.04.2014 в 01:18

Тебе сняться погубленные тобою из-за твоей некомпетентности и некомпетентности твоих сотрудников (врачами их трудно назвать) души???

До цього лікаря у нас є коментарі на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук