Медичний порталЛікаріКиївОфтальмолог (окуліст)Калимун Надія Андріївна
Калимун Надія Андріївна

Калимун Надія Андріївна

Офтальмолог (окуліст)

Офтальмологічна клініка "Ексімер"
Київська область, Київ
Офтальмологічна клініка "Ексімер", вул. Димитрова, д. 5-Б
+38 (044) 238-68-00
+380 (800) 50-59-55
Сховати карту

Про лікаря

Ведучий ретинолога клініки
Лікар-офтальмолог вищої категорії
Закінчила Вінницький медичний інститут у 1984 році. Після закінчення інтернатури на базі лікарні швидкої допомоги м. Миколаєва та спеціалізації на кафедрі офтальмології Київського інституту удосконалення лікарів працювала лікарем-офтальмологом Червоноградської ЦМЛ Львівській області. З 1990 по 1993 рр. навчалася в клінічній ординатурі на базі Київського інституту удосконалення лікарів.
Регулярно проходила навчання на кафедрі офтальмології Львівського медичного інституту, в клінічній ординатурі на базі Київського інституту вдосконалення лікарів, на базі МНТК "Мікрохірургія ока" м. Чебоксари, м. Санкт-Петербург за темами "Лазерні методики лікування в офтальмології", "ІНТРАОКУЛЯРНОЇ лазерні методи лікування захворювань очей".
З 1993 по 1996 рр.. працювала лікарем-офтальмологом клініки "Федоровський офтальмологічний центр".
З 2000 року - лікар-офтальмолог Київської клініки "Ексімер". Ведучий ретинолога (фахівець у галузі лікування сітківки). Лікар-глаукоматологів. Досконало володіє сучасними методиками діагностики зорової системи, терапевтичними і лазерними методиками лікування захворювань сітківки та глаукоми.
Приймає участь у Міжнародних з'їздах і конференціях. Має 12 друкованих робіт, 3 патенти. Працює над дисертацією по лазерному лікуванню глаукоми.

Відгуки про лікаря Калимун Надія Андріївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук