Медичний порталЛікаріКиївПсихологКалашников Юрій Вікторович

Калашников Юрій Вікторович

Психолог

Медичний центр "Поліклініка"
Київська область, Київ
Медичний центр "Поліклініка", вул. Привокзальна, 14
Стаж роботи:
29 років
+38 (044) 566-63-19
+38 (044) 566-63-31

poli_klinik@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

Психолог, що працює з емоційними станами людини. Початок практики в 1989 році. Працював у медичних центрах, соціальній службі Україні.
Отриманий досвід дозволяє йому домагатися результатів у галузі медичної психології, роботі з залежностями, позбавлятися від конфліктів. Розроблена методика з розвитку контрольованої емоційної залученості дозволяє, подолавши придбані неефективні стереотипи призводять до депресії, емоційного вигорання - розвивати навички успішності.
Індивідуальна або сімейна консультація створить можливість добре себе почувати, керувати своїм настроєм, а значить більш ефективно вчитися, працювати, жити, АЛЕ головне навчитися відновлювати свої сили за менший проміжок часу. А значить завжди мати енергію для правильної, гармонійної роботи тіла, мозку і кожної клітинки у зоні здоров'я.
Знайти доступ до свого ресурсному станом в більшості випадків дозволяє більш ефективно проводити лікування лікарям, але і створить міцний бар\'єр для виникнення нових психо-соматичних розладів, що дозволить створити для вас основу профілактики виникнення хвороб, конфліктів, неуспішності ...

Відгуки про лікаря Калашников Юрій Вікторович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук