Медичний порталЛікаріКиївПсихологЖук Олександр
Жук Олександр

Жук Олександр

Психолог

Центр психотерапії, психіатрії і практичної психології "Софія"
Київська область, Київ
Центр психотерапії, психіатрії і практичної психології "Софія", вул. Саксаганського, 44, офіс 2
+38 (044) 592-14-04
+38 (044) 289-31-16
Сховати карту

Про лікаря

психолог, танцтерапевт
Основні напрямки роботи - танцювально-рухова терапія (ТДТ), тілесно-орієнтована терапія (ТОТ). Навчання в Московському інституті клінічної психології та психотерапії (Колошина Т.Ю.). Інститут інтегративної психології професійного розвитку (Гіршон А.).
Найбільший інтерес викликає вивчення і робота з темами імпровізації; вираження прихованих, пригнічених почуттів та емоцій через рух і танець.
У своїй роботі я відштовхуюсь від ідеї, що рух і танець, дуже часто, можуть бути єдиними доступними способами отреагирования, вираження соціальних та особистих заборон (табу), страхів, переживань. У нашому суспільстві танець більше сприймається або як професійна діяльність, або як розвага. Однак величезна кількість людей мріють про танці, як про вільний рух, про творчий вираженні себе. Танець є однією з неріалізованних цінностей людської особистості. У процесі нашої роботи, коли людина нарешті починає танцювати, вільно рухатися, він робить великий крок на зустріч до реалізації власних цінностей, бажань, невиражених почуттів, до прийняття свободи і творчості в повсякденному житті.
Вам зовсім не обов'язково мати досвід руху або танцю. Акцент ставиться на те як людина відчуває, відчуває своє тіло, а не на те як добре володіє тією чи іншою танцювальною технікою. На занятті з ТДТ людина може займати відразу три позиції - Свідка, иследователи, Творця. Теми, які ми іследуем під час зустрічі стосуються практично всіх сфер життя людини.
Вага - наскільки я відчуваю свою вагу? І як наслідок - опору, підтримку, зв'язок із землею? Чи можу я довірити свою вагу, своє тіло іншим людям?
Час - який ритм найбільш органічний для мене? При швидкому або повільному ритмі я відчуваю себе більш впевненим, більш усвідомленим, більш переляканим? Чи можу я освоїти різні ритми?
Простір - як багато місця я дозволяю собі зайняти в житті, у присутності інших людей? Наскільки я відчуваю "своє" простір? Наскільки я відчуваю свої "межі" і "межі" оточуючих мене людей? Як я входжу в простір інших людей? Які зони простору мною освоєні і використовуються, а які - ні?
Перебіг - наскільки спрямовані мої рухи? Наскільки я можу "тримати" мета, певний темп або стиль руху?
Рух дає об'ємний матеріал для метафор різних сфер життя. Виражені в русі, в танці ці теми усвідомлюються, проговорюються і проживаються через тіло і свідомість.
За допомогою ТДТ ми досліджуємо і вирішуємо безліч проблем - соціопатія; труднощі в русі, пов'язані із загальним відчуттям напруги в тілі або окремих частинах тіла; труднощі контакту з оточуючими нас людьми; тривога з приводу близькості, фізичного контакту та довіри.; Синдром хронічної втоми; стресові або кризові періоди в житті; дослідження і придбання більш конструктивних варіантів поведінки; розвиток комунікативних навичок; доступ до внутрішніх ресурсів і творчим силам людини.

Відгуки про лікаря Жук Олександр

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук